Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Znamy wrześniowe darmowe gry dla Xbox Games with Gold. Szału nie ma

PW
Paweł Winiarski
5

Najpierw o swoich darmowych produkcjach w ramach usługi abonamentowej poinformowało Sony, teraz robi to Microsoft. Jakie produkcje znajdziemy we wrześniu w usłudze Games with Gold?

Osoby, które subskrybują sieciową usługę Microsoftu, dostaną cztery produkcje. Dwie na Xboksa One i dwie na Xboksa 360, choć oczywiście zagrają w nie dzięki wstecznej kompatybilności konsoli obecnej generacji.

Pierwszą z gier będzie Hitman: The Complete First Season, którego będzie można pobrać przez cały wrzesień (od 1 września do 30 września). To produkcja o popularnym i kochanym przez wszystkich "łysym" zabójcy. To zestaw wszystkich wydanych w pierwszym sezonie epizodów, misji i lokacji wzbogacone dodatkową zwartością (prolog, Paryż, Marakesz, Sapienza, Bangkok, USA i Japonia).Gra przeznaczona jest dla konsoli Xbox One.

Drugą grą na Xbox One będzie We Were Here, które pobierzemy od 16 września do 15 października. To raczej niezbyt popularna, ale niezła produkcja będąca grą logiczną przeznaczoną dla dwóch gracy. Jeden z nich jest zamknięty w fortecy, drugi ma większy wgląd w sytuację, a zadaniem bohaterów jest spotkanie.

Dwie gry z Xboksa 360 to natomiast Earth Defense Force 2025 (od 1 do 15 września) oraz Tekken Tag Tournament 2 (od 16 do 30 września).

No nie jest to najlepszy zestaw jaki przytrafił się usłudze Games with Gold. Jak Waszym zdaniem ma się do darmowych gier PlayStation Plus na wrzesień 2019? Dajcie znać w komentarzach.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: