Telekomy

Nowy JA + Internet Na Kartę od Plusa z bonusami za doładowanie i za staż

Grzegorz Ułan
Nowy JA + Internet Na Kartę od Plusa z bonusami za doładowanie i za staż
24

Dziś same oferty na kartę, wcześniej dzieliłem się z Wami nowościami w Playu, teraz dostaliśmy informację od Plusa, że również przygotował dla swoich klientów nową ofertę, tym razem internetu na kartę.

Nowy JA + Internet Na Kartę

W nowej ofercie Nowy JA+ Internet Na kartę, transfer danych staje się bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia można wykorzystać na inne dowolne usługi. Co do bonusów za staż, wystarczy korzystać z tej oferty przez 3 miesiące, aby powiększyć ten bonus GB za doładowanie o 50%.

Dla przykładu, jeśli doładujemy konto za 100 zł dostaniemy bonus 50 GB, pozostałe środki do wykorzystania na rozmowy i wiadomości, a klienci korzystający z usług Plusa od 3 miesięcy dostaną 75 GB.

Przy okazji nowej oferty, Plus udostępnił dwa nowe startery internetu na kartę z 5 i 15 zł.

Starter za 15 zł to 5 GB na start (ważne przez 14 dni po rejestracji i podłączeniu do sieci), a po doładowaniu minimum 30 zł, dostaniemy dodatkowe 30 GB do wykorzystania przez rok (bonus wymaga utrzymania ważności konta w tym czasie)

Starter za 5 zł to 2 GB na start (ważne przez 7 dni od rejestracji i podłączeniu do sieci), a po doładowaniu za 30 zł - testowy Pakiet YouTube na 7 dni.

Dostępne są też pakiety dodatkowe. Pierwszy 5 GB za 5 zł na 5 dni - pakiet jednorazowy. Natomiast pakiety cykliczne to - 25 GB na 25 dni za 25 zł, 50 GB na 50 dni za 50 zł, 100 GB na 100 dni za 100zł.

Oferta dostępna jest od dziś, migracja na nowa taryfę do końca lipca jest za darmo, później trzeba będzie płacić 5 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

plus