Telekomy

LG G6 w Red Bull Mobile łącznie z abonamentem taniej o 600 zł niż w sklepach!

Grzegorz Ułan
LG G6 w Red Bull Mobile łącznie z abonamentem taniej o 600 zł niż w sklepach!
23

Takiej promocji na nowy telefon dawno nie widziałem u naszych telekomów. Red Bull Mobile to submarka Play i udostępnili właśnie w przedsprzedaży LG G6 w bardzo atrakcyjnych cenach. Atrakcyjnych, porównując oczywiście do cen rynkowych tego telefonu.

Wybierając zakup telefonu u operatora, musimy zawsze liczyć się z tym, że chcąc nie chcąc, będziemy musieli dołożyć do niego jakąś kwotę i w rezultacie zapłacić za niego drożej, niż byśmy zapłacili decydując się na jego zakup w sklepie.

Przed weekendem zebrałem dla Was ceny LG G6 u naszych telekomów z tzw. "wielkiej czwórki" i tam już było widać, że LG G6 w Play czy Orange, nawet też w T-Mobile, opłaca się bardziej niż aktualnie w sklepie. Po podliczeniu, przez całą umowę wyszłoby nam w tej opcji płacić tylko stosunkowo niski abonament - odpowiednio 14,58 zł, 17,49 zł albo 33,70 zł.

W przypadku Red Bull Mobile mamy jeszcze korzystniejsze ceny samego telefonu.

Nawet w najdroższym abonamencie, zbliżymy się tylko do rynkowej ceny LG G6. Za telefon z abonamentem za 29 zł przez 24 miesiące zapłacimy łącznie 2 662,00 zł, czyli ponad 600 zł taniej niż za sam telefon. W przypadku abonamentu za 49 zł, wyjdzie nam kwota 2 942,00 zł, a w najdroższej opcji - 3 222, 00 zł, czyli nadal 77 zł taniej.

Co zawierają poszczególne abonamenty? Ten najtańszy za 29 zł ma darmowe rozmowy po sieci, ale płatne wiadomości i rozmowy poza siecią oraz 3 GB transferu danych. Optymalna wydaje się ta środkowa opcja za 49 zł, gdzie mamy pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 5 GB transferu danych. W tym przypadku nadal w korzystnej cenie dostaniemy LG G6, bo łącznie z abonamentem wydamy na niego o 357 zł mniej niż byśmy musieli kupić go w sklepie.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego telefonu, to nic tylko brać w RBM. W najtańszej opcji możecie nawet kartę SIM do szuflady schować, oczywiście mówię tak tylko dlatego, by zobrazować skalę promocji:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu