Telekomy

Nowa oferta Play na kartę odNOWA - Koniec z ważnością środków i pakietów

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Play na kartę odNOWA - Koniec z ważnością środków i pakietów
77

Dziś o 11:30 rozpoczęła się konferencja Play, na której zaprezentowali swoją nową ofertę na kartę - odNOWA.

Play na kartę - odNOWA

Oferta odNOWA to zupełnie nowe podejście do oferty na kartę. Do tej pory wykupując wybrane pakiety mieliśmy określony czas na wykorzystanie, czy to minut, wiadomości czy transferu danych, zwykle 30 dni. W nowej ofercie na kartę pakiety i środki nie przepadają. Wykupując na przykład 1 GB za 5 zł, korzystamy z tego transferu dopóki nie wykorzystamy go do końca.

Tak więc w nowej ofercie na kartę pakiety minut, wiadomości czy GB nie mają okresu ważności, możecie korzystać z nich do ostatniej minuty, wiadomości czy do ostatniego MB. Stan darmowy będzie również dostępny w tej ofercie, czyli za 0 zł macie darmowe rozmowy i wiadomości po sieci.

Jest tylko jeden haczyk, w przypadku braku jakiejkolwiek aktywności na koncie, pobierana jest z konta opłata 2 zł

Podali też nowy cennik, to niejako przygotowanie do zapowiedzianego już zniesienia roamingu. Minuta rozmowy oraz wiadomości do wszystkich sieci za 29 groszy. Transfer danych 100 KB za 12 groszy, a 500 KB za 1 grosz.

Co do pakietów dostępnych w ofercie, mamy wspomniany stan darmowy za 0 zł, z tym, że konieczne jest posiadanie jakichkolwiek środków na koncie. Pakiet 100 minut do innych za 15 zł, 100 SMS-ów za 5 zł, transfer danych 1 GB za 5 zł i 6 GB za 25 zł.

Oferta startuje dziś, powinniście już mieć w Play24 nową pozycję.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile