Filmy

Powstaje nowa wersja filmu Mortal Kombat. Oby była tak dobra jak oryginał i nie tak zła jak dwójka

Paweł Winiarski
Powstaje nowa wersja filmu Mortal Kombat. Oby była tak dobra jak oryginał i nie tak zła jak dwójka
5

O tym, że tworzona jest nowa wersja filmu Mortal Kombat mówiło się już jakiś czas temu. Ale teraz wiemy nawet gdzie jest on kręcony. Zapowiada się hit czy kit?

Podobno pre-produkcja nowej wersji filmu Mortal Kombat ma rozpocząć się już w czerwcu tego roku, a zdjęcia odbędą się w Adelaide, w południowej Australii. Ma to być największa jak do tej pory filmowa produkcja w tym regionie, z budżetem zaplanowanym na 70 milionów dolarów, dająca przy okazji 580 miejsc pracy. Co więcej, efekty specjalne mają zostać wykonane na miejscu, przez lokalne firmy z Australii.

Za film odpowiedzialny będzie znany z Aquamana i Fast 7 James Wan, scenariusz napisał natomiast Greg Russo. Reżyserem został debiutujący Simon McQuoid, który tworzył wcześniej spoty reklamowe, między innymi reklamę Michael dla PS3.

Uwielbiam pierwszy film Mortal Kombat z 1995 roku i lubię go sobie co jakiś czas przypominać. Po wyjściu z kina, z seansu dwójki byłem zdruzgotany - to był fatalny film, popsuto w nim absolutnie wszystko, co było dobre w MK. Dlatego też mam spore obawy jeśli chodzi o filmowy reboot, który zdaje się chce popłynąć na fali popularności powracającej z czeluści gry. Trzy ostatnie odsłony Mortal Kombat były bardzo dobre, niedawno recenzowałem świetne Mortal Kombat 11. Oby film był choć w połowie tak dobry jak najnowsza odsłona, wtedy będą zadowolony.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu