Facebook

Nowy chat na Facebooku z identyfikacją urządzeń, na których jesteśmy dostępni

Grzegorz Ułan
Nowy chat na Facebooku z identyfikacją urządzeń, na których jesteśmy dostępni
53

Chat na Facebooku, to chyba najbardziej wykorzystywana przeze mnie funkcja na FB. Z kolei największą aktywność w sieciach społecznościowych przejawiam na Google+, gdzie z kolei mocno przekombinowano Google Talk/Hangouts. Osobiście wolałbym jednak zamianę tych ról, bym mógł korzystać z tych dwóch rze...

Chat na Facebooku, to chyba najbardziej wykorzystywana przeze mnie funkcja na FB. Z kolei największą aktywność w sieciach społecznościowych przejawiam na Google+, gdzie z kolei mocno przekombinowano Google Talk/Hangouts. Osobiście wolałbym jednak zamianę tych ról, bym mógł korzystać z tych dwóch rzeczy w jednym serwisie.

Ostatnio FB odmienił zupełnie mobilną wersję swojego komunikatora Messenger i muszę przyznać, że mocno przypadł mi on do gustu, gdyby nie jedno ale...

Komunikaty o urządzeniach, na których jesteśmy dostępni są zbyt duże i zobaczyłem to wyraźnie dziś w wersji przeglądarkowej, gdzie domyślnie mam włączony język angielski. Zmieniłem szybko na polski i zobaczcie różnicę.

Teraz rozumiem, dlaczego wszelkie zmiany na Facebooku, te daleko idące, z reguły wprowadzane są w wersji angielskiej. Myślę, że akurat w przypadku chatu mogliby się jednak pokusić o unifikację tych opisów. Mobile czy Web, będzie chyba zrozumiałe dla wszystkich na całym świecie, a są pewnie języki, gdzie te opisy w ogóle nie będą się mieściły w tym oknie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu