Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Nowe pino.pl - jak się podoba?

GM
Grzegorz Marczak
6

Pino.pl pokazało się w nowej odsłonie. Szczerze mówiąc po wejściu do nowego Pino.pl (a nie odwiedzałem tej strony dawno) zastanawiałem się czy to już na pewno nowe Pino. Szybko jednak znalazłem obrazek pokazujący jak przed zmianami wyglądał serwis. Generalnie uważam, że zmiany są dobre (w porówna...

Pino.pl pokazało się w nowej odsłonie. Szczerze mówiąc po wejściu do nowego Pino.pl (a nie odwiedzałem tej strony dawno) zastanawiałem się czy to już na pewno nowe Pino. Szybko jednak znalazłem obrazek pokazujący jak przed zmianami wyglądał serwis.

Generalnie uważam, że zmiany są dobre (w porównaniu do tego co było) - oczywiście do doskonałości jeszcze bardzo daleko.


Dla przypomnienia widok starego Pino.pl

Nie znałem dokładnie tego portalu więc trudno mi jest powiedzieć jakie funkcjonalne zmiany w nim zaszły. Jeśli chodzi o sam wygląda to na pierwszy rzut oka widać, że wyeksoponowane zostały dwa niedawno stworzone serwisy czyli moblo.pl (odpowiednik twittera) oraz spis.pl (odpowiednik wykop.pl ).

W głównej części serwisu eksponowane są artykuły z ithink.pl oraz zdjęcia użytkowników z osobie.pl

Po prawej znajdziemy też sekcję foto z zdjęciami (niestety) z osobie.pl - bardzo możliwe, że pino powinno zainteresować się serwisem, który dostarczy nieco lepszych zdjęć.

Szczerze przyznam, że całość pino nadal mnie rozczarowuje - myślałem, że w nowej odsłonie Pino pokaże, że ma lepszą koncepcje na rozwój. Dostaliśmy jednak nieco lepię wyglądający serwis, któremu moim zdaniem nadal czegoś brakuje (pomysłu co z tym zrobić?).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: