Komputery i laptopy

Nowe laptopy są bardziej emocjonujące od najnowszych smartfonów

Konrad Kozłowski
Nowe laptopy są bardziej emocjonujące od najnowszych smartfonów
0

Jakie nowe gadżety wzbudziły u Was emocje? Okazuje się, że to nowsze modele laptopów, mogą być ciekawsze od smartfonów w następnych latach. Dlaczego?

Gdy spojrzymy na obydwa rynki, to bez problemu dojrzymy kilka aspektów obydwu rodzajów urządzeń, które są stale ulepszane. W smartfonach to aparaty stają się kluczowe, a zaraz za nimi czas pracy na baterii, a laptopy obok akumulatorów zyskują na wydajności. Dla niektórych ważne są ekrany, dla innych jakość dźwięku, ale w oczekiwaniu na przełom czy rewolucję nie dostaliśmy nic. Składane ekrany nie odmieniły rynku smartfonów, ale zupełnie inaczej może być z laptopami.

Polecamy na Geekweek: Targi CES 2023 - czego możemy spodziewać się po gigantach technologii?

Asus Zenbook 17 Fold OLED

Dzisiejszy odcinek podcastu mieliśmy poświęcić tylko trendom i nowościom w smartfonach w 2022 roku oraz naszym prognozom na 2023 rok, ale dyskusja zeszła na nieco inne tory, co pokazuje też, że technologia składanych ekranów dysponuje nieco inny potencjałem, niż początkowo sądzono. Co czeka nas w najbliższych latach i czy Apple musi rozruszać rynek, żeby cokolwiek drgnęło? W odcinku usłyszycie Konrad Kozłowskiego i Krzysztofa Rojka. Miłego słuchania!

Nowe smartfony w 2022 i 2023 r.? Laptopy są bardziej interesujące

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast