Gry

Dwie nowe kolekcje w The Sims 4 dostępne już od 30 maja

Grzegorz Ułan
Dwie nowe kolekcje w The Sims 4 dostępne już od 30 maja
0

EA i Maxis przygotowało dla fanów serii The Sims 4 nie lada gratkę na okres wakacyjny, w postaci dwóch nowych kolekcji.

Choć The Sims 4 zadebiutowało już dekadę temu, wciąż dostarcza fanom serii nowe doznania i możliwość przeżycia nowych wirtualnych przygód dzięki licznym dodatkom, rozszerzeniom, przedmiotom i kolekcjom. Oczywiście za dopłatą, bo od 2022 roku gra przeszła na model free-to-play, czyli darmowy dla wszystkich chętnych spróbowania i zanurzenia się w świecie simów, ale za wspomniane ulepszenia, urozmaicające grę musimy niestety zapłacić.

Dziś otrzymaliśmy informację o udostępnieniu dwóch nowych kolekcji.

EA i Maxis przedstawiają dwie najnowsze Kolekcje, które idealnie sprawdzą się w okresie wakacyjnym. Dzięki Kolekcjom The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro gracze mogą wygrzewać się w promieniach słońca nad błękitnymi basenami i spędzać wieczory w klimatycznych, lokalnych knajpkach.

Pierwsza z nich, to The Sims 4 Relaks na riwierze, który pozwoli udać się z Waszymi simami na zasłużony wypoczynek w słonecznych promieniach, przy bajecznych basenach.

Z kolei druga z nowych kolekcji - The Sims 4 Przytulne bistro, pozwoli na przenoszenie się wieczorami do klimatycznych lokali, na wspominki o wcześniejszych wrażeniach z wypoczynku w pełnym słońcu.

Obie kolekcje udostępnione zostaną już 30 maja i będą do kupienia na komputerach PC za pośrednictwem EA app, na komputerach Mac za pośrednictwem Origin, w Epic Games Store, a także na Steam oraz na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.
Źródło: EA.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news