Gry

Czerwiec w PlayStation Plus może rozczarować wielu. W co zagracie?

Piotr Kurek
Czerwiec w PlayStation Plus może rozczarować wielu. W co zagracie?
0

Maj powoli dobiega końca więc to doskonały moment na poznanie gier, jakie w ramach abonamentu PlayStation Plus Essential pojawią się w przyszłym miesiącu. Gracze będą mieli w czym wybierać, choć oferta nie wydaje się specjalnie interesująca.

Majowa rozpiska gier PlayStation Plus w wersji Essential wyglądała naprawdę mocno. EA Sports FC 24 w edycji standardowej, Ghostrunner 2, Tunic i Destiny 2: Upadek Światła. Do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przypisaliście jeszcze tych gier do konta? Warto się pospieszyć. Choć EA Sports FC 24 dostępne do przypisania jest do 18 czerwca, tak pozostałe tytuły przepadną, jeśli nie zapiszecie ich przed przyszłym wtorkiem (4.06). To właśnie tego dnia w ofercie pojawi się zestaw kolejnych gier, w które będzie można zagrać posiadając podstawowy abonament PS+.

PlayStation Plus Essential. Co nowego?

4 czerwca w ramach abonamentu PlayStation Plus Essential pojawią się:

  • SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake (PS4, PS5) – spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!
  • AEW Fight Forever (PS4, PS5) – Opracowana przez YUKE'S Co., Ltd. – twórców licznych, sprzedających się w milionach egzemplarzy gier wrestlingowych – gra AEW: Fight Forever łączy w sobie atmosferę gier wrestlingowych w stylu arcade z innowacyjnymi finiszerami All Elite Wrestling i ofensywnymi ruchami w tandemie. Ponad 10 różnych trybów gry, w tym Unsanctioned Lights Out i Falls Count Anywhere, ponad 40 rodzajów broni, rozbudowane możliwości personalizacji, tryb kariery i minigry – to wszystko czeka w AEW: Fight Forever!
  • Streets of Rage 4 (PS4, PS5) – Streets of Rage to słynna klasyczna seria gier z gatunku „beat ‘em up”, znana z ponadczasowej rozgrywki oraz elektronicznej muzyki tanecznej. Streets of Rage 4 to kontynuacja klasycznej trylogii, wzbogacona o nową mechanikę, przepiękną, ręcznie rysowaną grafikę oraz wyśmienitą ścieżkę dźwiękową.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news