Gry

Będą gry z Avengersami. Zrobią je twórcy Tomb Raidera

PW
Paweł Winiarski
1

Fani Avengersów nie są rozpieszczani grami opowiadającymi o drużynie superbohaterów od Marvela - no chyba, że liczą się produkcje mobilne. Tymczasem firma Square Enix oficjalnie zapowiedziała współpracę z Marvelem. Na jej podstawie mają powstać gry z Avengersami.

Avengers to grupa superbohaterów, w której skład wchodzą między innymi Iron Man, Hulk czy Kapitan Ameryka. Recenzowane przeze mnie mniej więcej rok temu LEGO Marvel’s Avengers było grą raczej dla młodszego odbiorcy i raczej nie tego oczekiwali fani uniwersum. Oczywiście grało mi się w ten tytuł przyjemnie, ale przyznaję, że chętnie sprawdziłbym jakąś poważniejszą produkcję. I wygląda na to, że sprawdzę. Square Enix (wydawca między innymi Final Fantasy) nawiązał właśnie współpracę z firmą Marvel. Mają w związku z tym powstać gry z uniwersum Avengers.

Zobacz też: Gry z Marvela, w które warto zagrać?

Zwiastun niestety praktycznie nic nie pokazuje, wiemy natomiast kto dokładnie będzie produkował gry. To Crystal Dynamics, które na pewno znacie z ostatnich odsłon Tomb Raider oraz Eidos Montreal, które tworzyło gry z serii Deus Ex. Jak sami więc widzicie, studia są mocne, więc teoretycznie powinniśmy dostać też mocne gry. Zobaczymy, trzymam mocno kciuki - niestety z wyjątkiem Batmanów, produkcje o superbohaterach (szczególnie te od Marvela), były raczej słabe.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

square enix