Google

Nowe Google Plus już dostępne!

Grzegorz Ułan
Nowe Google Plus już dostępne!
60

Jeśli nie macie dość na dziś nowości od Google, koniecznie zajrzyjcie na swoje konto Google Plus, to jest całkiem odmieniona sieć społecznościowa. Wizualnie i funkcjonalnie. Domyślnie włączony został tryb trzykolumnowy, jeszcze nie wiem, jak to poprzestawiać, ale robi wrażenie. W lewym górnym rog...

Jeśli nie macie dość na dziś nowości od Google, koniecznie zajrzyjcie na swoje konto Google Plus, to jest całkiem odmieniona sieć społecznościowa. Wizualnie i funkcjonalnie.

Domyślnie włączony został tryb trzykolumnowy, jeszcze nie wiem, jak to poprzestawiać, ale robi wrażenie. W lewym górnym rogu mamy miejsce na własne okienko z możliwością opublikowania własnych wpisów, tuż obok powiadomienie o nowych wpisach w naszym streamie.

Z chwilą uaktywnienia naszego okienka przesuwa się ono na środek, gdzie możemy na spokojnie oddać się własnej twórczości. Tak na gorąco, widzę, że "naciapane" jest tu wszystkiego po trochu - polecane społeczności, wpisy znajomych, kręgi, na topie itd. Mam nadzieję, że da się to wszystko uporządkować według własnych potrzeb, czemu się teraz oddaje i do czego Was zachęcam:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google plus