Google

Nowa wersja Google Plus na Androida - Skończone dzieło

GU
Grzegorz Ułan
22

To nie koniec nowości na tą noc:). Wraz z udostępnieniem nowej wersji Google Readera, Google wypuściło nową wersję aplikacji G+ na Androida. Tutaj słowo nowe ma jak najbardziej odzwierciedlenie w tym, co otrzymaliśmy. To całkiem nowy program, upraszczający maksymalnie, korzystanie z tego serwisu spo...

To nie koniec nowości na tą noc:). Wraz z udostępnieniem nowej wersji Google Readera, Google wypuściło nową wersję aplikacji G+ na Androida. Tutaj słowo nowe ma jak najbardziej odzwierciedlenie w tym, co otrzymaliśmy. To całkiem nowy program, upraszczający maksymalnie, korzystanie z tego serwisu społecznościowego.

Powiadomienia o nowych zdarzeniach przeniesione zostały do górnego paska. Teraz możemy sami określić które kręgi mają nam się wyswietlać w głównym oknie. Do tego, każdy nowy wpis opatrzony został dodatkowymi opcjami lokalizacji oraz dodaniem zdjęcia bezpośrednio z aparatu lub z galerii w telefonie. Znacznie rozbudowana została też funkcja powiadomień i wyświetlania naszego profilu.

Zapraszam do aktualizacji, naprawdę warto:)

P.S.
Z racji późnej pory nie wiem czy wersja na iPhone jest już również dostępna dla wszystkich. Dajcie znać w komentarzach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google plus