Google

Jest nowy Google Reader!

GU
Grzegorz Ułan
52

Zapowiadane ponad tydzień temu zmiany w ostatniej z nie odswieżonych usług Google doczekało się dziś realizacji. Jak zapowiada na swoim blogu Google, w ciągu najbliższych godzin, wszyscy bedziemy bogli cieszyć się nowym interfejsem. Jak można się było domyśleć wygląd został dopasowany do pozostałych...

Zapowiadane ponad tydzień temu zmiany w ostatniej z nie odswieżonych usług Google doczekało się dziś realizacji. Jak zapowiada na swoim blogu Google, w ciągu najbliższych godzin, wszyscy bedziemy bogli cieszyć się nowym interfejsem. Jak można się było domyśleć wygląd został dopasowany do pozostałych usług Google oraz dodano mozliwość dzielenia się swoimi newsami w serwisie społecznościowym Google+.

Funkcjonalnie, największe zmiany znajdziemy w szczegółach poszczególnych wpisów. Zdążyłem jeszcze zrobić zrzut ze starego paska:)

W nowej odsłonie, opcja "Podoba mi się" zastąpiona zostaje +1 oraz opcją podzielenia się później newsem na swojej tablicy w Google Plus. Co też jest powodem usunięcia również opcji "Udostępniania". Nie korzystałem wcześniej z możliwości wysłania linku emailem, ale teraz chyba zacznę, wystarczy kliknąć i rozwija się okienko z naszego Gmaila.

Podobnie jak w przypadku "wymuszenia" podawania prawdziwych danych w profilu, Google zastrzega, iż jeśli wprowadzane zmiany nie przypadną Wam do gustu, nie są dla Was, zawsze możecie wyeksportować swoje RSS-y na inne podwórko:).

Jak Wam się podobają zmiany? Będziecie nadal korzystać z Google Reader?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google Reader