23

Nowa piosenka o Epuls.pl chyba nie pomoże

Epuls.pl jako jedna z starszych społecznościówek dla młodzieży przeżywa poważny kryzys co widać nie tylko w statystykach na alexa.com ale również w megapanelu gdzie za chwilę cała grupa wypadnie chyba z TOP20 w kategorii społeczności. Dość widoczna zmiana w interfejsie serwisu jaka zaszła ostatnio pogorszyła chyba tylko nastroje użytkowników (a może zaczynają wyrastać a nowi […]

Epuls.pl jako jedna z starszych społecznościówek dla młodzieży przeżywa poważny kryzys co widać nie tylko w statystykach na alexa.com ale również w megapanelu gdzie za chwilę cała grupa wypadnie chyba z TOP20 w kategorii społeczności. Dość widoczna zmiana w interfejsie serwisu jaka zaszła ostatnio pogorszyła chyba tylko nastroje użytkowników (a może zaczynają wyrastać a nowi szukają rozrywki w serwisach takich jak poszkole.pl?).

W każdym razie epuls szuka pomysłów – nie wiem czy jednym z nich jest zatrudnienie człowiek, który wygrał konkurs na piosenkę promocyjną dla wyszukiwarki BING ale sam chyba z własnej woli nie nagrał by czegoś takiego (ostrzegam trudno się tego słucha).