9

Nowy jingiel Bing.com – trzeba mieć poczucie humoru

Microsoft wyłonił zwycięzcę na jingiel dla serwisu Bing.com. Wszyscy którzy chcieli wziąć udział w konkursie mieli do 31 lipca wgrać swoje nagranie na Youtube do kanału Bing-a. Następnie internauci poprzez głosowanie wybierali zwycięzcę. No i wybrali…autor poniższego utworu oprócz chwały i sławy dostanie również 500 dolarów. Przed odsłuchem ostrzegam, że należy do tego utworu zachować […]

Microsoft wyłonił zwycięzcę na jingiel dla serwisu Bing.com. Wszyscy którzy chcieli wziąć udział w konkursie mieli do 31 lipca wgrać swoje nagranie na Youtube do kanału Bing-a. Następnie internauci poprzez głosowanie wybierali zwycięzcę.

No i wybrali…autor poniższego utworu oprócz chwały i sławy dostanie również 500 dolarów. Przed odsłuchem ostrzegam, że należy do tego utworu zachować równie duży dystans co jego autor do samego siebie.
Można oczywiście skrytykować ten kawałek jako dno muzyczne i filmowe. Wszyscy jednak wiemy, że nie o to chodziło. Celem była dobra zabawa i pokazanie jaka cool jest ekipa od Bing.com. Wprawdzie Microsoft jest firmą, która potrafi zadbać o własny PR, ale nie ma to jak dobre wejście w zagraniczną blogosferę i utrzymywanie pewnego poziomu natężenia jeśli chodzi o informacje o bing.com.

Uważam, że MS z Bing robi świetną robotę. Nie wiem czy konkursy, blog oraz wszystko to co dzieje się w okół nowej wyszukiwarki to dzieło nowych ludzi zatrudnionych specjalnie do promocji Bing czy też Microsoft po prostu ma taki kreatywny staff i teraz zaczyna go wykorzystywać.