Świat

Microsoft przeprasza na Twitterze

Grzegorz Marczak
Microsoft przeprasza na Twitterze
20

Microsot na swoim oficjalnym koncie na Twitterze przeprosił za "wpadkę ze zdjęciem", ma sprawdzić jak to się stało. Obrazek został już podmieniony na ten ze strony amerykańskiej. Niestety komuś tak się spieszyło, iż niedokładnie dopasował tekst do zdjęcia i znowu wygląda to na amatorską robotę....

Microsot na swoim oficjalnym koncie na Twitterze przeprosił za "wpadkę ze zdjęciem", ma sprawdzić jak to się stało. Obrazek został już podmieniony na ten ze strony amerykańskiej. Niestety komuś tak się spieszyło, iż niedokładnie dopasował tekst do zdjęcia i znowu wygląda to na amatorską robotę.

W międzyczasie o wpadce na polskiej stronie Microsoftu napisali już chyba wszyscy, informacja pojawiła się na Digg.com i na znanych blogach technologicznych.

Komunikacja MS ze światem za pomocą Twittera jest moim zdaniem dobrym przykładem na to jako można efektywnie korzystać z mikroblogów podczas kontaktów z społecznością i internautami. Umieszczenie oficjalnych przeprosin na stronie MS było by czymś niewspółmiernym do całej sytuacja, brak jakiejkolwiek informacji mógłby by być odebrany jako ignorancja. Dzięki Twitterowi pojawiły się mniej oficjalne przeprosiny, ktoś z MS skomentował wpadkę dla CNET i praktycznie problem jest rozwiązany bez specjalnego nadymania się i oficjalnych komunikatów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftReklama