Świat

Mała ale zabawna wpadka Microsoft Polska

Grzegorz Marczak
Mała ale zabawna wpadka Microsoft Polska
43

Nie mogłem się powstrzymać kiedy zobaczyłem informacje na blipie o tym jak kreatywnie i profesjonalnie potrafimy w naszym Microsoft podejść do edycji materiałów reklamowych. Zdjęcia poniżej pokazują fragment z amerykańskiej i polskiej strony MS. Rozumiem, że międzynarodowa obsada na zdjęciu mogła b...

Nie mogłem się powstrzymać kiedy zobaczyłem informacje na blipie o tym jak kreatywnie i profesjonalnie potrafimy w naszym Microsoft podejść do edycji materiałów reklamowych. Zdjęcia poniżej pokazują fragment z amerykańskiej i polskiej strony MS. Rozumiem, że międzynarodowa obsada na zdjęciu mogła by nie kojarzyć się wszystkim Polakom z naszym krajem (tak samo jak nienaturalnie wyglądają niektóre reklamy piwa w których na pierwszy rzut oka widać, że nie są kręcone w Polsce i z polskimi aktorami) - ale chyba nie ma aż takiego kryzysu aby paintem poprawiać zdjęcia?:)Wpadka MS się tak spodobała, że powstały już nowe inspirujące kreacje - mam zdjęcie w nowej konfiguracji, animacje, filmy itp. Widać, jak niewiele potrzeba dużym dzieciom do tego aby mieć chwile radości :)
Ps. Nie ma się oczywiście co doszukiwać jakichkolwiek podtekstów w tej małej gafie Ms, ale jak widzę na Techcrunch pojawił już się dość mocny tytuł "Marketing Decapitation In Poland: Asians Ok, Blacks Maybe Not" i dopiero w treści jest pół żartem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftReklamana wesoło