Telekomy

Nowa oferta Virgin Mobile dla grup

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Virgin Mobile dla grup
27

Oferty dla par czy rodzin, to coraz popularniejsza forma sprzedaży abonamentów u naszych operatorów. Operatorom zwiększająca stan posiadania numerów, a klientom pozwalająca na znaczne oszczędności. Teraz opcja grupowa pojawiła się w ofercie Virgin Mobile.

Przy ostatniej zmianie oferty, Orange zaproponował do każdego abonamentu dodatkowy w jednej ustalonej cenie 19,99 zł, niezależnie od wysokości opłat za podstawowy plan. Virgin Mobile inaczej to rozwiązał, dodatkowe numery będą w cenie o połowę mniejszej niż wybrany dla nich plan.

I tak w przypadku Planu 2, za pierwszy numer zapłacimy standardową cenę, czyli 29 zł na miesiąc, a za każdy kolejny numer 14,50 zł. Przy dwóch numerach zapłacimy więc po 21,75 zł na głowę. Możemy w ten sposób aktywować w jednej grupie od 2 do 5 numerów, przy czym konfiguracja jest dowolna, numer główny może mieć Plan 2 na przykład, a pozostałe numery możemy dobrać w Planie 1.

W ten sposób za 5 numerów zapłacimy 67 zł, czyli 13,40 zł za numer. Fajna opcja dla rodzin lub dla grupy znajomych, zwłaszcza, że abonamenty te są zawierane na czas nieokreślony. Jednak nadal cenowo nie przebije to oferty dla dwojga w nju mobile, gdzie numer dodatkowy jest tylko za 9 zł. Za to w nju mobile nie można dobrać większej liczby numerów w przeciwieństwie do Virgin Mobile, a szkoda.

Nowa oferta dostępna jest na stronie Virgin Mobile, a regulamin pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu