Telekomy

Wow! Nawet 50 GB i no limit na rozmowy i wiadomości za 28 zł w ofercie na kartę w Orange

Grzegorz Ułan
Wow! Nawet 50 GB i no limit na rozmowy i wiadomości za 28 zł w ofercie na kartę w Orange
57

Powoli walka o klienta w prepaidzie, gdzie operatorzy potracili po kilka milionów numerów, zmierza do niewyobrażalnych jeszcze niedawno rozmiarów. Jak podaje Telepolis, Orange kilkukrotnie podwyższył właśnie liczbę GB w usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu +GB.

Zacznijmy od standardowej oferty w usłudze Rozmowy i SMSy bez limitu +GB. Przy aktywacji usługi na 7 dni za 12 zł, dostaniemy 15 GB (wcześniej 2 GB) transferu danych i nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich. Jeśli wykupimy usługę na 31 dni lub ustawimy ją jako cykliczną, w zależności od stażu otrzymamy 15 GB (poniżej roku), 17 GB (do 3 lat) i 20 GB (powyżej 3 lat) za 35 zł.

Limit transferu GB w UE pozostaje bez zmian, dla 7 dni jest to 0,61 GB, a w usłudze miesięcznej 1,76 GB.

Dla przenoszących numer, na start trzeba doładować konto kwotą minimum 30 zł, by aktywować bonus 15 GB, ważny 31 dni. Następnie włączamy usługę „Cykliczne Rozmowy i SMSy bez limitu oraz GB dla przenoszących numer”, a w nim 35 GB za który zapłacimy 28 zł miesięcznie. Łącznie więc w pakiecie mamy 50 GB i nielimitowane rozmowy i wiadomości. Należy pamiętać przy tym, że te dodatkowe 15 GB będzie przysługiwało tylko przez pierwsze 31 dni w Orange, jednak z każdym kolejnym cyklicznym odnowieniem usługi będziemy dostawali 1 GB więcej niż w poprzednim okresie.

Szczegóły oraz regulaminy nowej oferty znajdziecie na stronie dla przenoszących numer do Orange, oraz na stornie usługi Rozmowy i SMSy bez limitu +GB.

Źródło: Telepolis.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile