Telekomy

Nowa oferta na internet mobilny w Plush - przebili nju mobile, 120 GB już po roku

Grzegorz Ułan
Nowa oferta na internet mobilny w Plush - przebili nju mobile, 120 GB już po roku
38

Pomysł z nagradzaniem za lojalność dodatkowymi gigabajtami pojawił się najpierw w nju mobile, które dodawało do konta dwa razy więcej GB po pół roku, dwa i pół raza po roku i trzy razy więcej po dwóch latach nieprzerwanego bycia w sieci. Zarówno w ofertach na kartę, jak i abonament telefoniczny i w ofercie na internet mobilny. Pierwszy, który zbliżył się do tej oferty był Plush w ofercie na abonament krótkoterminowy, teraz przyszedł czas na ofertę na internet mobilny.

Oferta na abonament komórkowy w nju mobile vs Plush

Przyjrzyjmy się najpierw ofercie telefonicznej. W nju mobile mamy ofertę za 29 zł, w której możemy korzystać z nielimitowanych rozmów na komórki i numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y i do tego 10 GB transferu danych. To na start.

Licząc jednak bonus za lojalność, z 10 GB po pół roku robi się nam 20 GB, po roku 25 GB, a po dwóch 30 GB.

Z kolei w Plush, abonament jest 4 zł tańszy i wynosi 25 zł, jednak z mniejszymi bonusami za lojalność. W pakiecie również są nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne oraz wiadomości SMS/MMS wraz z pakietem danych 10 GB, który po 3 miesiącach rośnie do 12 GB, po pół roku do 14 GB, po roku do 16 GB, a po dwóch lata mamy 20 GB, czyli o 10 GB mniej niż w nju mobile.

Różnice widać wyraźnie po wrzuceniu w tabelkę. Niemniej Plush nie poprzestał na tym i nawet w ofercie dla dwojga zbliżył się do nju mobile, w którym za dodatkowe 9 zł możemy współdzielić ofertę i pakiet internetu, czyli łącznie płacimy 38 zł miesięcznie - 19 zł na głowę. W Plush, jeśli dobierzemy do swojego numeru kolejny, za oba abonamenty zapłacimy 5 zł mniej, czyli wychodzi na głowę po 20 zł, złotówkę więcej, ale za to internet w telefonie jest oddzielny dla każdego numeru.

Oferta na internet mobilny w nju mobile vs Plush

Zobaczmy teraz ofertę na internet mobilny. Nju mobile ma dwie opcje, można za 19 zł dobrać do numeru głównego internet dodatkowy (podobnie jak numer dodatkowy, przypisuje się do jednego konta), który daje nam dodatkowe 20 GB. Tu również jest bonus za lojalność, po pół roku mamy 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach 60 GB.

Jest też druga opcja, zupełnie niezależna, w której możemy dokupić osobno internet mobilny z paczką danych na start 40 GB za 29 zł. Bonus rośnie tu tak, samo, czyli po pół roku mamy 80 GB, po roku 100 GB, a po dwóch latach 120 GB.

Akurat w przypadku internetu mobilnego, Plush dzisiaj przebił nju mobile, bo skrócił czas na uzyskanie takich paczek danych do jednego roku, również w dwóch opcjach. W pierwszej za 25 zł na start dostajemy 20 GB, po 3 miesiącach mamy już 60 GB po pół roku 80 GB, a po roku 100 GB.

W drugiej opcji za 30 zł (złotówkę drożej niż w nju mobile) dostajemy na start 40 GB, po 3 miesiącach rośnie do 80 GB, po pół roku do 100 GB, a po roku do 120 GB. Nawet nie trzeba wrzucać w tabelkę, by gołym okiem zauważyć, że jednak korzystniej Plush to rozwiązał, przynajmniej dla niecierpliwych, co może być istotne, jeśli bierzemy tę ofertę jako jedyny internet mobilny w domu.

Szczegółowy nowej oferty na internet mobilny w Plush.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu