Telekomy

Oferty dla dwojga u polskich operatorów

Grzegorz Ułan
Oferty dla dwojga u polskich operatorów
11

Walentynki już lada dzień, warto odświeżyć trochę nasze zestawienie ofert dla par u polskich operatorów. Po pierwsze, dlatego iż trochę się w nich pozmieniało oraz doszło kilka nowych pozycji, a po drugie to jedna z najlepszych opcji wśród ofert naszych telekomów, więc polecam przyjrzenie się im i skorzystanie, nie tylko przy okazji Walentynek.

Oferta dla dwojga w Nju Mobile

Zacznę od najlepszej oferty dla par obecnie na rynku, czyli Nju Mobile z rachunkiem, połączonej z opcją Numer dodatkowy oraz Im dłużej tym lepiej.

Oferta nju mobile z rachunkiem to trzy taryfy do wyboru w cenie od 19 zł do 39 zł. W każdej z tych opcji możemy włączyć numer dodatkowy za 9 zł, który będzie korzystał z naszego pakietu. Czyli na przykład w najdroższym planie za 48 zł (24 zł za numer) oba numery korzystają z nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS/MMS oraz 20 GB transferu danych, który jest wspólny, ale po dwóch latach rośnie dzięki usłudze im dłużej tym lepiej do poziomu 60 GB, czyli ostatecznie „na głowę” będzie to 30 GB.

Oferta dla dwojga w Play

W Play w ofercie dla dwojga możemy liczyć na obniżkę 10 zł na numerze. W ofercie solo abonament wynosi 50 zł, przy wykupieniu dwóch numerów obniżony jest do 40 zł. Oszczędzamy więc 20 zł miesięcznie, jeśli mamy wspólny budżet z posiadaczem drugiego numeru.

W pakiecie dostajemy nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS oraz 20 GB transferu danych do podziału, czyli 10 GB na numer za 80 zł.

Oferta dla dwojga w T-Mobile

Podobną cenę za dwa numery dostaniemy w T-Mobile, czyli za 80 zł (40 zł za numer) mamy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz wiadomości SMS i MMS, do tego pakiet transferu danych 10 GB na numer. W T-Mobile oba numery nie mają sumowanego pakietu danych.

Oferta dla dwojga w Plus

Plus ma 3 opcje do wyboru w ofercie dla par. Pakiety różnią się ceną i liczbą GB, a w pierwszej najtańszej opcji za 22,50 zł na numer trzeba liczyć się jeszcze z opłatami za rozmowy na stacjonarne oraz za SMS-y i MMS-y.

Dwa pozostałe plany mają już nielimitowane połączenia i wiadomości i pakiet transferu danych 10 GB i 20 GB za odpowiednio 30 zł i 40 zł za numer.

Plus ma również w ofercie na kartę opcję duetu, gdzie za dwa numery płaci się 50 zł, a w tym mamy nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 12 GB transferu danych do podziału.

Podobną ofertę znajdziemy w ich submarce Plush, tu również oszczędność jest na poziomie 5 zł na numerze, pod warunkiem wybrania abonamentu w wysokości 25 zł. W przypadku umowy na czas nieokreślony oba numery dostaną rozmowy i wiadomości bez limitu do podziału jest 10 GB transferu danych (po dwóch latach kolejne 10 GB). W przypadku umowy na 24 miesiące od razu jest to 15 GB.

Oferta dla dwojga w Lajt Mobile

Ciekawą ofertę dla par ma jeszcze wirtualny operator Lajt Mobile (działają na nadajnikach Plusa) przy założeniu, że nie korzystacie z rooamingu, gdyż ceny ich taryf uwzględniają Bonus Krajowy.

Wszystkie plany mają nielimitowane rozmowy komórkowe i wiadomości SMS/MMS oraz od 1 do 30 GB transferu danych na numer. To tyle samo, co w nju mobile po 2 latach czekania, choć droższe też odpowiednio. W najdroższym planie za 59,99 zł dochodzą jeszcze nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne.

Oferta dla dwojga w Premium Mobile

Ostatnią pozycją jest Premium Mobile, tutaj są dwie opcje do wyboru dla dwojga - Freedom dla Dwojga za 34,80 zł (17,40 zł za osobę) oraz Freedom dla Dwojga + za 44,40 zł (22,20 zł za osobę).

W pierwszej tańszej taryfie nie ma nielimitowanych rozmów na stacjonarne oraz MMS-ów, a na głowę przypada 5 GB transferu danych. W drugiej natomiast wszystko nielimitowane a internet dla każdej osoby po 10 GB.

Photo: AntonioGuillemF/Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu