Telekomy

Trzymajcie kciuki za naszych, T-Mobile i Orange rozdają gigabajty za gole Polaków

GU
Grzegorz Ułan
7

Do pierwszego gwizdka rozpoczynającego start Polaków w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej pozostały już tylko godziny. Już jutro o 17:00 reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentantami Senegalu. To pierwszy mecz, a w kolejce czekają kolejna dwa, które na pewno rozegramy na mundialu z Kolumbią i Japonią. Przy tej okazji i podczas każdego kolejnego meczu Polaków na mundialu, T-Mobile uruchamia akcję "gigabajty za gole".

Akcja dostępna będzie dla klientów T-Mobile na kartę, a bonusowe gigabajty ważne będą przez 7 dni od zdobytej bramki do wykorzystania w kraju. Jak rozpocząć udział w zabawie? Aktywować swój udział można już dziś, wysyłając bezpłatnego SMS-a na numer 8080 o treści GOL, a po każdym golu zdobytym przez Polskę na mundialu nasz limit transferu danych zwiększony zostanie o 1 GB.

A teraz reguły gry: po każdym strzelonym przez biało-czerwoną reprezentację golu klienci T‑Mobile na kartę otrzymają bezpłatnie dodatkowe gigabajty! Ile bramek, tyle dodatkowych GigaBajtów wpadnie na konta użytkowników. Bezpłatne paczki będą ważne przez 7 dni i będą się rozliczać przed innymi aktywnymi pakietami danych. Z oferty można skorzystać już od dziś wysyłając bezpłatny SMS o treści GOL lub BRAMKA pod numer 80402. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę i Internet na kartę. Wszystkie szczegóły opisane są w regulaminie umieszczonym na stronie: www.t-mobile.pl/pl/gigazagol.

Przy okazji tej promocji T-Mobile przypomina, że ostatnio klientom T-Mobile na kartę udostępnił usługę Supernet Video, dzięki której mogą korzystać z transferu danych w aplikacjach wideo, bez zużywania go z paczki dostępnej w taryfie. Dostępne są tu dwie opcje, albo za 5 zł wykupujemy 7 dniowy dostęp do usługi z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami i 1 GB transferu danych oraz transferu danych bez limitu z aplikacji wideo, lub wykupujemy za 30 zł dostęp do taryfy z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami, 10 GB transferem danych i brakiem limitu w transferze danych z aplikacji wideo. Co ważne w kontekście mundialu, jedną z aplikacji obejmujących usługę Supernet Video jest TVP Stream.

Aktualizacja

Po publikacji wpisu okazało się, że również Orange przygotował paczki GB za gole polskiej reprezentacji na mundialu, ale z koeli w różnej wielkości:

Po meczu polskiej drużyny, wysyłacie SMS na numer 211 (cena SMS zgodnie z cennikiem planu taryfowego). W treści SMS wpisujecie hasło, które znajdziecie na fanpage Orange Polska na Facebooku. Hasło i wielkość doładowania za każdym razem będą inne, dlatego obserwujcie nasz fanpage. Dodatkowe GB za gole rozdamy po meczach polskiej drużyny. Promocja dotyczy oferty abonamentowej i na kartę. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie promocji.

Źródło: T-Mobile/Orange

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu