Telekomy

Nowa oferta na abonament w Play. W SOLO L 70 GB zostaje na stałe, za 35 zł na drugim numerze

Grzegorz Ułan
Nowa oferta na abonament w Play. W SOLO L 70 GB zostaje na stałe, za 35 zł na drugim numerze
4

Po niedawnej nowej ofercie na abonament w T-Mobile, również Play postanowił odświeżyć swoje abonamenty, zmieniając przy tym cennik przy kolejnych numerach na koncie.

Do tej pory w podstawowym abonamencie Play Solo M za 55 zł przez 3 miesiące można było korzystać z 40 GB transferu danych, od jutra ta promocja znika, zostaje 20 GB transferu przez cały okres umowy. W nowej ofercie nadal będzie on kosztował 55 zł, ale drożej zapłacicie za trzeci i kolejny numer na koncie. Przy duetach koszt pozostanie taki sam.

Jeszcze dzisiaj jak weźmiecie trzy numery w tym planie, za każdy z nich zapłacicie po 40 zł, razem 120 zł. W nowej ofercie za trzeci i każdy kolejny numer jest stała opłata 35 zł, ale główny numer płaci 55 zł. W efekcie za trzy numery zapłacicie 125 zł.

Z kolei plan Solo L kosztujący obecnie 70 zł, gdzie do dyspozycji jest 70 GB przez pół roku, a później 35 GB, od jutra będzie kosztował 75 zł, ale 70 GB zostaje na stałe. Tu również przy duetach nic się nie zmienia, za kolejne 35 zł na obu numerach będzie można korzystać z 70 GB transferu danych na stałe, jednak przy trzecim i kolejnym numerze zapłacicie więcej.

Nieco większa podwyżka jest w planie Play Homebox. Do tej pory kosztował on 75 zł, ale po roku z 70 GB robiło się 35 GB. W nowej ofercie będzie on kosztował 85 zł, ale 70 GB zostaje na cały okres umowy na każdym numerze. Scenariusz przy kolejnych numerach jest taki sam - duety bez zmian, więcej zapłacicie przy trzech i więcej numerach.

Nowa oferta wchodzi w życie od jutra, więc jeśli planowaliście w głównym abonamencie Play Solo M za 55 zł wziąć co najmniej 3 numery, to warto to zrobić jeszcze dziś. Droższe plany wydają się korzystniejsze z uwagi na bardzo dużą paczkę danych na każdym numerze - po 70 GB na stałe. Co ważne, od taryfy SOLO M w górę, dostępna będzie bez dodatkowych opłat nowa technologia 5G, która uruchomiona zostanie do końca czerwca na 500 nadajnikach Play w całej Polsce.

Źródło: Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu