Telekomy

Klub Flex w lipcu. Startują nocne zakupy ze zniżkami dla klubowiczów

Piotr Kurek
Klub Flex w lipcu. Startują nocne zakupy ze zniżkami dla klubowiczów
16

Orange Flex nadal świętuje swoje pierwsze urodziny i uruchamia nową usługę dla swoich użytkowników. Klub Flex to miejsce, w którym czekają darmowe nagrody, zniżki i rabaty — zarówno związane z usługą Flex, jak i partnerów.

Orange Flex to oferta bez umów i zobowiązań oraz pozwalająca na dostosowanie jej do swoich potrzeb. Zarządzana wyłącznie z poziomu aplikacji umożliwia wygodne zarządzanie numerem, kartami SIM, czy dodatkowymi usługami oferowanymi w pakietach, jak np. Social Pass, Music Pass, czy Video Pass, które umożliwiają zaoszczędzenie danych przy korzystaniu z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, muzycznych, czy VOD.

Zobacz też: Pojawił się w moim domu dodatkowy komputer, który wyciska z Orange Flex jeszcze więcej GB

Kilka tygodni temu Flex obchodził swoje pierwsze urodziny, a to okazja nie tylko do darmowych bonusów (Video Pass na 7 dni dla wszystkich), ale także to podzielenia się tym, co w przyszłości zostanie udostępnione użytkowników. Jedną z tych opcji jest Klub Flex, który został uruchomiony teraz i zachęca do wstąpienia w jego szeregi kusząc promocjami, zniżkami i ofertami od partnerów.

A co czeka na klubowiczów Klub Flex teraz i w przyszłości?

Na start każdy zainteresowany może skorzystać z Klub Flex za darmo. W przyszłości, po wyjściu z testów beta, członkostwo będzie płatne, jednak w chwili obecnej operator nie podaje, ile przyjdzie za nie zapłacić. Wiadomo natomiast, że beta będzie trwać trzy miesiące. W chwili obecnej użytkownicy skorzystają z kilku promocji — zarówno oferowanych przez samo Orange Flex, jak i partnerów. W pierwszej kolejności warto sięgnąć po darmowe 5 GB danych na miesiąc, czy Video Pass za połowę ceny (30 dni korzystania ze wspieranych serwisów VOD bez zużywania danych za 10 zł).

Jeśli jednak chcecie sprawdzić ofertę partnerów, to dostępne są zniżki na zakupy w sklepie ANSWEAR.com (20% rabat na nieprzecenione kolekcje i dodatkowe 5% na przecenione przedmioty), 3 miesiące dostępu do TIDAL za 15 zł, zniżki i darmowa dostawa od frisco.pl, 15% rabat na przejazdy FlixBusem, czy 2 miesiące darmowego dostępu do wyborcza.pl. Orange zapowiada, że w przyszłości oferta dla klubowiczów będzie regularnie rozszerzana i oferować będzie zróżnicowane bonusy i zniżki. Warto zaznaczyć, że z kodów na TIDAL, czy wyborcza.pl skorzystają tylko nowi użytkownicy tych serwisów — co jest smutną wiadomością dla osób z aktywna subskrypcją lub takich, którzy by chcieli skorzystać z promocji bez zakładania nowego konta.

Po pierwszych dwóch tygodniach członkostwa otrzymacie ankietę, którą warto wypełnić. Jej analiza pozwoli Orange na jeszcze lepsze dostosowanie oferty, a przy okazji uwzględni głosy użytkowników, którzy chcieliby się podzielić własnymi pomysłami na to, jak powinno wyglądać członkostwo w Klub Flex.

Klub Flex w lipcu. Co ciekawego przygotowano dla klubowiczów?

Oferta Klubu Flex w tym miesiącu doczekała się aktualizacji. Niestety nie spodziewajcie się wielu nowych kuponów, czy zniżek. Orange przygotowało dla klubowiczów tylko jedną, ale bardzo atrakcyjną promocję. Do 31 lipca będziecie mogli aktywować miesięczny, darmowy dostęp do usługi Music Pass całkowicie za darmo. Music Pass gwarantuje nieograniczony transfer danych na słuchanie muzyki z najpopularniejszych serwisów. Na liście znajdziecie Spotify, Tidal, Apple Music, oraz deezer, Amazon Music, Open FM i Polskie Radio.

Na początku miesiąca w Orange Flex pojawiła się jeszcze jedna nowość — możliwość aktywowania dostępu do HBO GO z poziomu aplikacji. Pierwszy miesiąc dostaniecie za darmo, a następnie zapłacicie 24,90 zł/mies. Warto przy okazji skorzystać z promocji dla klubowiczów Klubu Flex. Miesięczny, nielimitowany transfer danych z serwisów VOD Video Pass kupicie za połowę ceny. Zapłacicie wtedy tylko 10 zł.

Przyznam szczerze, że liczyłem na nieco więcej. Ale rozumiem, że Klub Flex nadal jest w fazie testów i Orange sprawdza zainteresowanie tego typu usługami. Być może dopiero w przyszłości pojawią się naprawdę ciekawe oferty, które zachęcą użytkowników do dołączenia do klubu.

Aktualizacja 28.07. Nocne zakupy ze zniżkami w Orange Flex dla klubowiczów

Klub Flex może i nie oferuje zbyt wiele, ale z każdym kolejnym tygodniem pojawiają się nowe informacje o rozszerzeniu oferty zniżek, rabatów i gratisów. Jedną z nowości są nocne zakupy ze zniżkami w Orange Flex dla klubowiczów. Dziś (28.07) od godziny 18:00 do jutra (29.07) do godziny 6:00 w zakładce klubu czekać bedą na Was kody uprawniające do kupienia trzech urządzeń z oferty bez abonamentu w sklepie Orange w niższej cenie. W pierwszej edycji Flex Nocą upolujecie słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 z 50 proc. rabatem, dron DJI Mavic Mini ze zniżką 200 zł i smartfon Samsung A51, również o 200 zł taniej. Konkretnych cen nie podano i nie wiadomo, czy te bazowe zmienią się do końca dnia. Kod będzie obowiązywał do końca środy lub do wyczerpania zapasów.

Patrząc jednak na obecne ceny Samsunga A51 na Ceneo, oferta za 1499 zł nie wydaje się najatrakcyjniejsza na rynku. W tej cenie kupicie go w niektórych popularnych sklepach, bez specjalnych promocji. Nieco lepiej wypada kwestia słuchawek. Te będzie można kupić za niecałe 200 zł, co dla niektórych może okazać się dobrą inwestycją. Podobnie jak w przypadku drona — DJI Mavic Mini normalnie kosztuje 1799 zł, a ze zniżką dostaniecie go za 1599 zł, co wydaje się lepszą ceną niż to, co wskazuje Ceneo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu