Telekomy

Nowa oferta JA+ Mix z wbudowanymi pakietami transferu danych i nielimitowanymi SMS-ami

GU
Grzegorz Ułan
9

Oferty typu mix rzadko opisujemy, jednak najnowsza propozycja Plusa w tej kwestii zasługuje na zwrócenie uwagi ze względu na zupełnie nową konstrukcję pakietów.

Najpierw zerknijmy jak to do tej pory wyglądało. Jak widać poniżej, jedynie w najdroższej opcji za 60 zł mieliśmy wbudowany pakiet transferu danych i to tylko 2 GB, podobnie z nielimitowanymi SMS-ami, dostępnymi tylko w dwóch opcjach za 50 i 60 zł.

W nowej opcji transfer danych wbudowany będzie w każdą opcji doładowania, podobnie z rozmowami i SMS-ami. Najdroższy pakiet będzie miał teraz dwa razy więcej GB oraz nielimitowane rozmowy na komórkowe oraz SMS-y. Pozostałe taryfy otrzymają oprócz nielimitowanych SMS-ów minutowe pakiety rozmów oraz paczki danych od 1 do 3 GB w zależności od kwoty doładowania.

Wybierając ofertę bez telefonu, ceny w każdej opcji zostaną obniżone o 10 zł. Ponadto wszystkie pakiety można dowolnie modyfikować, czyli wyłączać i włączać inne dostępne.

Nowy Plus Mix do złudzenia przypomina ofertę dostępną do tej pory w ich submarce Plush Mix, skorygowany tylko nieznacznie. Co ciekawe, wraz z wprowadzeniem nowej wersji JA+ MIX, Plus rezygnuje z Plush Mix, nie będzie już dostępny dla nowych klientów, a tym przedłużającym proponowany będzie właśnie nowy mix Plusa.

Nowa oferta będzie dostępna od jutra, czyli od 22 marca we wszystkich kanałach sprzedaży Plusa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: