Telekomy

Warto być dłużej z njumobile! Więcej gigabajtów dla lojalnych klientów i... lejek!

Jakub Szczęsny
Warto być dłużej z njumobile! Więcej gigabajtów dla lojalnych klientów i... lejek!
22

Njumobile dla wielu z Was stanowi atrakcyjną alternatywę dla drogich i często mało atrakcyjnych umów abonamentowych. Prepaidy cały czas zyskują (przynajmniej w kręgu bardziej technologicznych osób) na popularności i właśnie dzięki takim ofertom wygląda na to, że ów trend będzie się pogłębiać. SubmarkaOrange wprowadziła właśnie kolejne udogodnienia dla stałych klientów, a ponadto - w końcu pojawi się długo wyczekiwany "lejek", po którym będziemy mieć pewność, iż za nadprogramowe porcje danych nie zostaną naliczone żadne opłaty.

Wielu klientów nju narzekało, iż nie ma dostępnego tzw. lejka, tj. mechanizmu zabezpieczającego nas przed dodatkowymi opłatami za mobilny internet po wykorzystaniu bazowego pakietu. Lejek polega na tym, iż po wyczerpaniu limitu danych dostęp do Internetu jest możliwy, jednak w warunkach ekstremalnie niskiej prędkości transferu. Ten w nju został ustalony na 64 kb/s, co z pewnością nie pozwoli na komfortowe przeglądanie stron internetowych, ale może się okazać wartością wystarczającą w przypadku prostych komunikatorów tekstowych.

njumobile uśmiecha się również do osób, które należą do lojalnych klientów sieci. Ci, którzy będą korzystać z usług operatora więcej niż sześć miesięcy otrzymają podwojenie dostępnego transferu danych, a zatem - jeżeli macie do wykorzystania 10 GB w skali miesiąca, po pół roku będzie to już 20 GB. Dodatkowo, 12 miesięcy będzie oznaczać powiększenie bazowego pakietu o 2,5 raza, a po dwóch latach - 3 razy. To stanowi absolutną kalkę tego, co wcześniej zrobiono dla klientów korzystających z abonamentu w nju. Aby skorzystać z tej oferty należy włączyć usługę "im dłużej, tym lepiej w nju na kartę" za pomocą SMS-a o treści START pod numer 80510.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu