Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Virgin Mobile również nagradza za lojalność dodatkowymi gigabajtami

GU
Grzegorz Ułan
22

Pionierem takiego podejścia do klientów było Nju mobile, które jeszcze w zeszłym roku wprowadziło usługę Im dłużej tym lepiej. Polega to na tym, że im wyższy mam staż w sieci, tym więcej dostajemy transferu danych na swoim koncie.

I tak, po pół roku dostajemy dwa razy więcej, po roku dwa i pół raza więcej, a po dwóch latach trzy razy więcej GB. Virgin Mobile nie jest tak hojny, ale duży plus za dostrzeżenie tej formy nagradzania i budowania lojalności.

Mamy tu 4 opcje, w taryfie #pełenluz dostajemy dodatkowe 0,5 GB, czyli razem 2,5 GB, #bezlimitu - 1 GB, razem 5 GB, #najlepiej 2 GB, razem 10 GB i w taryfie #dlamniesuper 3 GB, razem 13 GB.

Jakie warunki? Aby skorzystać z dodatkowych GB, musimy przez kolejne 6 miesięcy zakupić dowolny pakiet, po czym aktywujemy promocję za pomocą kodu *222*222#. Większy transfer danych odnawiany będzie później, co miesiąc. Czy to dużo, mało, czy się przyda? Sam obecnie mam już ponad półroczny staż w nju mobile i dostaje co miesiąc 20 GB (numer dodatkowy na koncie, czyli 10 GB na numer) i raz już mi się przydało w miesiącu, kiedy nie mogłem korzystać ze stacjonarnego internetu, było jak znalazł i zużyłem prawie cały transfer. Tam, gdzie mamy teraz przynajmniej 10 GB, można powiedzieć, że to wystarczający pakiet do swobodnego korzystania z sieci w telefonie, a nawet w awaryjnych sytuacjach na komputerze, po stworzeniu hotspota. Więc taryfy #najlepiej i #dlamniesuper wyglądają teraz więcej niż korzystnie, dla sporo surfujących po sieci.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: