Konsole

Nowa generacja ruszyła! Dla kogo są nowe konsole?

Konrad Kozłowski
2

Testujemy konsole nowej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S, dlatego dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, wrażeniami i doradzamy, dla kogo są nowe konsole.

Dwie wersje PlayStation 5

Już niedługo w domach graczy zagoszczą konsole nowej generacji. Sony zdecydowało się przygotować dwie identyczne pod względem wydajności wersje konsoli PlayStation 5, które różnią się obecnością i brakiem napędu 4K Ultra HD Blu-ray, natomiast Microsoft objął odmienną strategię.

Xbox Series X i Xbox Series S

W nowej generacji konsol firma z Redmond startuje z dwoma znacznie różniącymi się od siebie konsolami. Xbox Series S jest niewielkich rozmiarów, nie posiada napędu na płyty i nie dorównuje mocą Xboksowi Series X. Ten sporo większy, wydajniejszy i wyposażony w napęd 4K Ultra HD Blu-ray Xbox to najlepsze, co na tę chwilę jest w stanie zaoferować Microsoft.

Dwie różne filozofie, trzy intrygujące konsole i nadchodzące premiery to niezwykle ważne wydarzenie w świecie gier, dlatego cały odcinek poświęcamy dyskusjom, opiniom, komentarzom i poradom dotyczącym nowych konsol. Jednocześnie polecamy przygotowane już przez nas materiały, w które klikniecie poniżej.

Dla kogo są nowe konsole Xbox i PlayStation?

W odcinku usłyszycie Pawła Winiarskiego, Tomka Popielarczyka i Kamila Świtalskiego, których wypytuje Konrad Kozłowski.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu