Polska

Nju Mobile z bezterminową ważnością konta!

Grzegorz Ułan
Nju Mobile z bezterminową ważnością konta!
53

Nju Mobile, konsekwentnie od swojego startu, realizuje plan zgarnięcia jak największej części rynku usług telekomunikacyjnych przedpłaconych. Dziś zrywa właśnie z jedną z głównych cech ofert na kartę, jaką była konieczność okresowego doładowywania swojego konta, aby przedłużać ważność swojego konta....

Nju Mobile, konsekwentnie od swojego startu, realizuje plan zgarnięcia jak największej części rynku usług telekomunikacyjnych przedpłaconych. Dziś zrywa właśnie z jedną z głównych cech ofert na kartę, jaką była konieczność okresowego doładowywania swojego konta, aby przedłużać ważność swojego konta.

Od dziś, od godziny 12 wystarczy raz doładować swoje konto, by nie martwić się później o utracenie możliwości wykonywania czy odbierania połączeń, gdy ważność konta dobiegnie końca.

Teraz konieczne będzie jedynie potwierdzanie raz na pół roku, że dany numer chcemy cały czas zachować. Wystarczy wtedy odpowiedzieć na SMS-a z takim pytaniem wysyłając TAK pod bezpłatny numer 80608. Kolejny SMS, będzie już z ostrzeżeniem o utracie numeru i 3-dniowym okresem na podjęcie ostatecznej decyzji.

Szczegóły i regulamin tej oferty znajdzie pod tym linkiem. Najważniejszym punktem według mnie będzie ten zapis:

Bezterminowa ważność środków na koncie głównym oznacza bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące oraz przychodzące.

Jak zwykle czekamy na podobny ruch konkurencji:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile