Telekomy

Nju mobile na kartę jeszcze lepsze i w tej samej cenie

Grzegorz Ułan
Nju mobile na kartę jeszcze lepsze i w tej samej cenie
39

Nju mobile nie daje o sobie zapomnieć, w zeszłym tygodniu udostępnili aplikację mobilną na Androida do WiFi Calling (jednak bardziej czekam na nową aplikację do obsługi konta, obecnej mogłoby tak naprawdę nie być), a teraz odświeżają swoją ofertę na kartę.

Z dotychczasowej oferty nju mobile wycofane zostają dwie usługi Miesio 19 oraz Wszystko komórkowe w nju na kartę. W ich miejsce pojawiły się dwie nowe - Wszystko za nie więcej niż 29 zł oraz Rozmowy za nie więcej niż 19 zł.

W pierwszej opcji za max. 29 zł, mamy teraz pełen no limit na rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz wiadomości SMS/MMS, a do tego 10 GB transferu danych (1,46 GB do wykorzystania w UE). Tutaj w końcu ktoś wyraźnie napisał i rozróżnił ten nowy roaming od rozmów międzynarodowych, często ostatnio mylone:

Połączenia w ramach roamingu to połączenia, które wykonujesz podczas pobytu poza granicami Polski. Jeśli dzwonisz z Polski do Francji, to jest to połączenie międzynarodowe a nie roaming i za takie połączenie płacisz dodatkowo - zgodnie z cennikiem usług w Twojej ofercie. Cena nie dotyczy połączeń, SMSów, MMSów na numery o podwyższonej opłacie (w tym infolinie) oraz połączeń na numery zagraniczne i w roamingu poza Strefą 1 (UE). Wykorzystanie pakietu internetu w roamingu w UE pomniejsza pakiet internetu w kraju.

W drugiej opcji za ma. 19 zł mamy pełen no limit na rozmowy komórkowe i stacjonarne. Do tego tradycyjnie, dochodzą SMS/MMS płatne i transfer danych, jeśli korzystamy w danym okresie. To typowa usługa jedynie do rozmów.

Dla przypomnienia w ofercie na kartę nju mobile również obowiązuje opcja Im dłużej, tym lepiej, jeszcze nie jest odświeżona na stronie, ale zasada jest taka sama, czyli po 6 miesiącach dostajemy 2 × więcej GB, po 12 miesiącach 2,5 × więcej, a po 24 miesiącach 3 × więcej. Tak więc w taryfie Wszystko za nie więcej niż 29 zł po dwóch latach możemy liczyć na 30 GB transferu danych w miesiącu.

Szczegóły nowej oferty nju mobile na kartę i regulaminy znajdziecie już na stronie Nju mobile na karte.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu