Konsole

To kupować Nintendo Switch czy nie? Wszystko, co musisz wiedzieć na początek

Konrad Kozłowski
To kupować Nintendo Switch czy nie? Wszystko, co musisz wiedzieć na początek
27

Sukces Nintendo Switch to spora niespodzianka. Konsola radzi sobie naprawdę świetnie, do wyboru mamy dwa modele i mnóstwo przeróżnych gier. Czy i którego Switcha warto kupić? Co trzeba wiedzieć? Podpowiadamy.

Nintendo Switch - jaki model wybrać? Co trzeba wiedzieć?

Jeszcze nigdy wcześniej tak bardzo nie kusił mnie produkt Nintendo, a w podobnej sytuacji, co ja, znalazło się mnóstwo innych osób. Najnowsza konsola wydaje się świetnym wyborem dla każdego rodzaju gracza - tego, który uwielbia typowe tytuły od producenta konsoli, ale też tego, który woli bardziej klasyczne gry, remastery czy tytuły retro. Kolejne zapowiedzi i premiery sprawiają, że na Switcha decydują się nawet osoby, które posiadają dobre pecety lub inne konsole, bo jedną z najważniejszych zalet Switcha jest jego mobilna strona.

Zwykły Switch oraz Switch Lite różnią się kilkoma kluczowymi aspektami, ale podjęcie decyzji, który z nich wybrać wcale nie jest łatwe. Warto też pomyśleć od razu o akcesoriach, w które należy się wyposażyć. Lista dostępnych gier jest bardzo obszerna - na jakie w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę? Dla nowych graczy Switch może być niespodzianką pod wieloma względami - na co trzeba się przygotować?

Polecamy: Nintendo Switch recenzja po trzech latach z okazji trzecich urodzin konsoli

Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w najnowszym odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach. W czasie dyskusji poruszyliśmy też temat niedawnego króla mobilnego rynku gier, PlayStation Vita oraz kilka innych spraw, które wyniknęły z rozmowy. Zapraszamy do słuchania - Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski.

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu