Konsole

Wow, to się nazywa oferta! Znamy kwietniowe gry w PlayStation Plus

Kamil Świtalski
0

Oferty abonamentowych gier miewają swoje lepsze i gorsze miesiące, ale nie da się ukryć, że kwietniowa oferta przygotowana z myślą o subskrybentach PlayStation Plus jest zdecydowanie jedną z najmocniejszych w ostatnich miesiącach!

PlayStation Plus: gry na kwiecień 2020

W kwietniu 2020 w ramach usługi PlayStation Plus użytkownicy będą mogli pobrać bez dodatkowych opłat dwie gry. Pierwszą jestUncharted 4: Kres Złodzieja, będące pięknym zakończeniem (?) przygód Drake'a i spółki. Fenomenalna przygoda pokazująca moc drzemiącą w PlayStation 4, a jednocześnie jedna z tych produkcji, dla której ludzie z całego świata zapragnęli postawić pod swoim TV konsolę Sony. W swojej recenzji Paweł pisał:

Uncharted 4: Kres Złodzieja to obok Wiedźmina 3: Dziki Gon najlepsza produkcja, w jaką można zagrać na PlayStation 4. O ile jednak przy porównaniu samej zabawy czy przygody można dyskutować, to jeśli chodzi o oprawę, mija się to kompletnie z celem. U4 to bezapelacyjnie najładniejsza gra na PS4 i najładniejsza gra na konsole tej generacji. To również najlepsze Uncharted i jedna z najlepszych gier przygodowych w jakie kiedykolwiek grałem.

Przez te niecałe 14 godzin (kampania – normalny poziom trudności) dałem się wciągnąć w fantastyczną przygodę, która w dodatku miała mnóstwo smaczków dotyczących poprzednich odsłon i w świetny, a przy okazji zgrabny sposób zamknęła opowieść pod nazwą Uncharted. Jest mi autentycznie smutno, że to już koniec, ale jednocześnie szanuję decyzję Naughty Dog, szczególnie że tak ładnie się pożegnali. Jeśli czekaliście na tę jedną grę na wyłączność, dla której warto kupić właśnie PlayStation 4, to jest nią Uncharted 4: Kres Złodzieja. Kapitalna gra, ode mnie leci dycha.

Drugim tytułem będzie zaś wydany w zeszłym roku DiRT Rally 2.0 — fenomenalne wyścigi które, choć nie są tytułem na wyłączność Sony, także prezentują się świetnie i dają od groma frajdy. No i są jednym powodem mniej do zazdroszczenia właścicielom Xboksów, bo na konsoli Microsoftu już kilka miesięcy temu były w ramach Xbox Game Pass.

Mimo że Sony jeszcze oficjalnie nie ogłosiło nowej oferty, ekipa PlayStation Access posunęła się o jeden klik za daleko — i mimo że materiał zapowiadający nowe gry szybko zniknął z sieci, to... jak wiadomo w niej nic nie ginie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu