VOD

Nie musicie iść do kina - ten nowy polski film zobaczycie w domu

Konrad Kozłowski
Nie musicie iść do kina - ten nowy polski film zobaczycie w domu
2

Zbliża się premiera filmu, który może się spodobać miłośnikom mocnych wrażeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. "Nieobliczalna" to tytuł, który ma san w sobie wywoływać dreszczyk emocji.

Film zapowiada się jako prawdziwa gratka dla fanów kina akcji i thrillerów - coraz częściej kręcimy w Polsce tego typu produkcje, więc można mieć spore nadzieje. Już sam tytuł sugeruje, że nie prawdopodobnie nie będzie tu miejsca na nudę ani przewidywalność. Fabuła snuje się wokół głównego bohatera, którego życie staje na głowie w wyniku serii nieoczekiwanych zdarzeń.

Nieobliczalna - zwiastun i obsada

W obsadzie filmu "Nieobliczalna" znajdują się znani aktorzy - Agnieszka Grochowska, Julia Wieniawa, Magdalena Cielecka, Paweł Małaszyński i Andrzej Seweryn. Historia filmu to opowieść o ludziach uwikłanych w skomplikowane relacje, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje. W labiryncie wyzwań i tajemniczej zbrodni napięcie erotyczne splata się z zakazaną miłością, zazdrość z zemstą, a zdrada z kłamstwem.

W głównych rolach Agnieszka Grochowska i Paweł Małaszyński kreują pozornie szczęśliwy związek, który skrywa mroczne sekrety. Tylko ojciec Wojciecha, grany przez Andrzeja Seweryna, zna prawdę. Magdalena Cielecka wciela się w postać przyjaciółki Martyny, Alicji, która również nie jest wolna od własnych dramatów. Julia Wieniawa i Dawid Ptak tworzą niespodziewane połączenie, które staje się iskrzącym elementem tej intrygującej opowieści.

Data premiery filmu Nieobliczalna. Gdzie obejrzeć?

Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski, a scenariusz stworzyli Krzysztof Gureczny i Małgorzata Sobieszczańska. Produkcją zajęli się Joanna i Paweł Wiernik z Wiernik Pro, obiecując widzom niezapomnianą podróż przez świat nieprzewidywalnych wydarzeń. "Nieobliczalna" to adaptacja powieści Magdy Stachuli. Czy "Nieobliczalna" wydaje się być dla Was jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów roku?

Premierę zaplanowano na 17 maja i odbędzie się ona na platformie Prime Video. Przypomnimy, że dostęp do niej możliwy jest w ramach usugi Amazon Prime kosztującej 49 złotych rocznie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu