Artykuł sponsorowany

Wielki powrót nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
25

Nie każdy ma możliwość podpięcia się do sieci w najbardziej klasyczne dla domu i mieszkania sposoby – kablem. Dla takich osób T-Mobile przygotowało ofertę nielimitowanego internetu domowego. Czy raczej zorganizowało wielki powrót tej popularnej usługi.

Na pewno pamiętacie, że kilka lat temu T-Mobile miał w swojej ofercie nielimitowany internet domowy bazujący na karcie SIM. Usługa cieszyła się dużą popularnością, a teraz wraca w jeszcze lepszej odsłonie.

W nowej ofercie na domowy internet mobilny dostępne są 3 plany za 60 zł, 70 zł i 90 zł, w ramach których możemy korzystać z nielimitowanego dostępu do internetu z ograniczeniem prędkości, która wynosi odpowiednio 30 Mb/s, 60 Mb/s i 90 Mb/s. Z kolei klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym, za te same prędkości zapłacą aż 20 zł mniej, tj. 40, 50 lub 70 zł miesięcznie.

Zaciekawieni? W takim razie koniecznie obejrzyjcie nasze wideo, w którym wyjaśniamy szczegóły dotyczące usługi i pokazujemy sprzęt dobrany specjalnie do tej oferty.

Materiał powstał we współpracy z T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu