VOD

Netflix sięga po hit TVP. Ten serial był fabryką gwiazd młodego pokolenia

Patryk Koncewicz
Netflix sięga po hit TVP. Ten serial był fabryką gwiazd młodego pokolenia
18

Maciej Musiał znowu na Netfliksie – tym razem w produkcji dobrze znanej polskim widzom.

Netflix stał się już niemalże synonimem kablówki, zwłaszcza nad Wisłą, gdzie w wielu domostwach udało mu się zastąpić dekoder z telewizją satelitarną. Z uwagi na to gigant streamingowy stale powiększa bibliotekę polskich produkcji i to nie tylko tych oryginalnych (jak Operacja: Soulcatcher), ale także znanych już polskim widzom klasyków z TVP. Po Ranczu przyszła pora na serial, który wybił do mainstreamu Macieja Musiała i Wiktorię Gąsiewską.

Rodzinka.pl na Netflix jeszcze w tym miesiącu

Obecnie na Netfliksie mamy już ponad 30 polskich produkcji, a już niebawem dołączy do nich popularny serial TVP, opowiadający historię 5-osobowej familii Warszawiaków. Rodzinka.pl – czyli komediowy serial z Tomaszem Karolakiem i Małgorzata Kożuchowską – dołączy niebawem do grona polskich treści na Netflix.

Serial w latach 2011-2020 cieszył się naprawdę sporą oglądalnością i przyczynił się do zaistnienia w show-biznesie Macieja Musiała czy Adama Zdrójkowskiego, dobijając przed końcem emisji do 16 sezonów. Już niebawem, bo 31 sierpnia, losy rodziny Boskich będziecie mogli ponownie śledzić w ramach abonamentu Netflix, dzięki czemu czerwona platforma jeszcze mocniej zakorzeni się w świadomości polskich odbiorców. A skoro jesteśmy już w temacie lokalnych produkcji, to warto wspomnieć także o Infamii – nowym serialu Netflixa, opowiadającym historię młodej Romki, zafascynowanej hiphopową popkulturą, która po latach emigracji na wyspach wraca do Polski.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news