VOD

Potężna dawka nowości. Netflix pokazał nadchodzące filmy i seriale

Konrad Kozłowski
Potężna dawka nowości. Netflix pokazał nadchodzące filmy i seriale
0

Netflix ujawnił, jakie produkcje zobaczymy jeszcze w tym roku na platformie! Zobaczcie, jakie filmy i seriale pojawią się niebawem.

Netflix szykuje się na ten rok z naprawdę szeroką ofertą lokalnych produkcji obejmujących różnorodne gatunki filmowe i serialowe: takie jak kryminały, komedie, dramaty, dokumenty, programy sportowe, filmy akcji i familijne. Platforma nie zdradziła dziś podczas specjalnego wydarzenia wszystkich szczegółów, będzie o nich mówić w najbliższych dniach i udostępniać detale o poszczególnych produkcjach na przestrzeni nadchodzącego tygodnia. Już teraz jednak podkreślane jest to, jakie gwiazdy udało się zaangażować w projekty Netfliksa.

Wśród polskich aktorów, którzy zadebiutują w nowych produkcjach na platformie, znaleźli się m.in. Olaf Lubaszenko, Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Figura, Jan Peszek, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Barbara Wypych, Krzysztof Tyniec, Tomasz Tyndyk oraz Jakub Wesołowski. Obok nich pojawią się również postacie znane z poprzednich produkcji Netflixa, takie jak Zofia Jastrzębska ("Infamia"), Ada Chlebicka (seria "Miłość do kwadratu") czy Piotr Witkowski ("Absolutni debiutanci").

Nowe polskie filmy i seriale Netflix 2024

Do premiery czeka jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych Netflixa, w tym dramat "Bokser" oraz kryminały, jak "Kolory zła: Czerwień" czy "Napad". Netflix coraz częściej przygotowuje także komedie dla swoich widzów i tym razem będziemy śledzić losy bohaterów dwóch nowych projektów: "Rozwodników" oraz "Spadku".

"Od początku roku prezentujemy szeroką gamę gatunków filmowych i serialowych, które tworzą mozaikę historii, tematów, postaci i emocji. Niezmiennie stawiamy na jakość naszej oferty programowej, dokładając starań, by sprostać oczekiwaniom widzów" - Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w Netflixie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród pozostałych tytułów, które zadebiutują na Netfliksie w tym roku, mamy także kontynuację jednego z seriali oraz debiutujące produkcje. W serialu powracają ulubione bohaterki komedii "Gang Zielonej Rękawiczki", a pojawią się również zupełnie nowości, jak "Idź przodem, bracie", który z opisu obiecuje nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadki.

Netflix nie poruszał podczas specjalnego wydarzenia tylko lokalnych produkcji, ale przypominał także o największych hitach i mniej popularnych projektach z innych krajów, które zmierzają na platformę. Naprawdę niedługo, bo już w maju zobaczymy trzeci sezon "Bridgertonów", a później debiutować będą kontynuacje "Emily w Paryżu", "Squid Game" czy "Dyplomatki". Oprócz tego pojawią się zupełnie nowe produkcje, takie jak seriale "Eric" i "Black Doves" oraz filmy jak "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" z Eddiem Murphym w roli głównej czy komedia "Znowu w akcji" z Cameron Diaz i Jamiem Foxxem. Szczególnie powrót Eddy'ego Murphy w "Axel F" wzbudza ogromne emocje i na pewno będzie to jeden z najchętniej oglądanych tytułów na Netfliksie.

Netflix coraz chętniej i częściej porusza tematykę sportową. Pojawiają się relacje z wydarzeń, transmisje na żywo, a oczkiem w głowie platformy cały czas są dokumenty o słynnych sportowcach czy całych zespołach. Wśród nadchodzących nowości znajdziemy m.in. dokument o hiszpańskich klubach piłkarskich LaLiga24, drugi sezon "Tour de France: Serce Peletonu" oraz serial "Senna" o trzykrotnym mistrzu świata Formuły 1.

Szczegółowe informacje o wybranych tytułach Netfliksa zobaczymy w najbliższych dniach.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu