Gry

Need for Speed: Most Wanted za darmo od EA [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
14

EA ociepla swój wizerunek kontynuuje fajną tradycję rozdawania prezentów na platformie Origin. Tym razem bezpłatnie możemy otrzymać Need for Speed: Most Wanted.

Need for Speed: Most Wanted za darmo

Wypuszczony w 2012 roku Most Wanted został opracowany przez studio Criterion i mnie przypadł niesamowicie do gustu. To odświeżona formuła klasycznego NFS Most Wanted, które wyszło w 2005 roku. Ładniejsza, bardziej dynamiczna i wciągająca. Jeżeli lubicie NFS-y i czerpiecie przyjemność z uciekania przed stróżami prawa po bezkresnych amerykańskich ulicach, to powinniście być usatysfakcjonowani. Ja odświeżę sobie wspomnienia z niekrytą przyjemnością.

Grę pobierzecie ze sklepu Origin całkowicie bezpłatnie. Oczywiście, aby to zrobić musicie posiadać zainstalowanego klienta Origin.

LG V10 vs czołg

LG V10 jest promowany jako smartfon wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Na prezentacji produktu zorganizowanej przez polski oddział firmy prezentowano filmik ze spotkania z młotkiem. Teraz w sieci pojawiło się jeszcze bardziej ekstremalne wideo, do którego zrealizowania użyto... czołgu. Materiały marketingowe wskakują na wyższy poziom? A może to LG przechodzi samego siebie. W każdym razie zdecydowanie warto to zobaczyć.

Indie drugim największym rynkiem mobilnym na świecie

 

Stało się. USA zostało zepchnięte na trzecie miejsce w rankingu największych rynków mobilnych na świecie. Drugą lokatę zajmują teraz Indie, które w całym ubiegłym roku zanotowały wzrost o 23 proc. i mają teraz aż 220 mln aktywnych użytkowników sieci komórkowych. Z danych Counterpoint Research wynika, że czołowe miejsce zajmuje tutaj Samsung (28,6 proc.), który w minionym kwartale zanotował rekordową sprzedaż modelu Galaxy J2. Drugi natomiast jest Micromax (14,3 proc.), o którym na AW pisaliśmy najczęściej w kontekście współpracy z CyanogenModem. Podium zamyka Lenovo z 11 proc. udziałem.

Humble Ubisoft Bundle

Rusza nietypowy Humble Bundle, bo realizowany we współpracy z Ubisoftem. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to akcja mocno promocyjna, ale przecież nie pierwszy raz Humble Bundle organizuje tego typu wyprzedaże. Płacąc dolara lub więcej dostaniemy Call of Juarez Gunslinger (Steam), Grow Home (Steam) i Rayman Origins (UPlay). Za przekroczenie średniej (ok. 7 dol.) otrzymujemy trzy inne gry na UPlay: Far Cry 3, AC Chronicles: China oraz Splinter Cell Blacklist. Są też dwa specjalne pakiety ze znacznie nowszymi grami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gryeaoriginneed for speed