Gry

Need for Speed i Unravel w EA Access i Origin Access [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Need for Speed i Unravel w EA Access i Origin Access [prasówka]
7

Usługi typu Access oferowane przez EA na pecetach oraz konsolach Xbox One stają się coraz bardziej atrakcyjne. Już niebawem subskrybenci zagrają w nowe tytuły.

NFS i Unravel w EA i Origin Access

Usługi z grami na abonament od EA zyskują na atrakcyjności. Producent regularnie rozszerza bazę o nowe tytuły. Już 12 lipca dołączą do niej dwie relatywnie nowe gry: Need for Speed oraz Unravel. Pierwsza do reboot popularnych ulicznych wyścigów. Gra wygląda naprawdę fajnie, oferuje otwarty świat z masą atrakcji oraz rozbudowane opcje tuningu i przyjemny w odbiorze wątek fabularny. Unravel to natomiast bardzo świeża, baśniowa platformówka. Na tym nie koniec, bo pod koniec sierpnia w ramach subskrypcji przyznana ma zostać również Plants vs Zombies: Garden Warfare 2. A to wszystko za niespełna 80 złotych rocznie. Nieźle.

Xbox One w rozliczeniu za Xbox Scorpio

Dave McCarthy, szef działu Xbox Services w jednym z wywiadów zapowiedział bardzo ciekawą opcję podczas wymiany konsoli Xbox One na nadchodzącą (święta 2017) Project Scorpio. Choć o nowym urządzeniu nie wiemy jeszcze praktycznie nic, to ujawniono już, że gracze zainteresowani zakupem będą mogli oddać swojego XOne w ramach rozliczenia. W rezultacie cena Scorpio zostanie zauważalnie obniżona. Tej póki co nie znamy, choć w sieci pojawiają się już pierwsze plotki i przecieki - wskazuje się tutaj 599 dol. Oficjalnego stanowiska oczywiście nie znamy.

Red Dead Redemption już na XOne

Jedna z najciekawszych gier studia Rocstar dostępna na Xboksa One w ramach wstecznej kompatybilności. W Red Dead Redemption możemy dziś już grać bez żadnych przeszkód - wystarczy, że posiadamy fizyczny nośnik lub mamy grę przypisaną do naszego konta. Co ciekawe, zapowiedź dodania gry do programu wstecznej kompatybilności zauważalnie zwiększyła jej sprzedaż. Na Amazonie liczba zamówień wzrosła o 6000 proc. W sklepie Xbox Store zbiegło się to natomiast z promocją, w ramach której grę mogliśmy mieć za ok. 25 złotych. Przyznaję, że sam skorzystałem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu