Antyweb Poleca

Filmy, seriale i nie tylko. O co chodzi z Antyweb Po Godzinach?

Tomasz Popielarczyk
Filmy, seriale i nie tylko. O co chodzi z Antyweb Po Godzinach?
8

Chwilę temu uruchomiliśmy nowy podserwis na Antyweb. "Po Godzinach" ma być miejscem, gdzie fani filmów, seriali i szeroko pojętej kultury znajdą newsy, zapowiedzi, trailery, recenzje i wiele, wiele innych treści.

Do Antyweba Po Godzinach piszemy już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz jednak chcemy Wam go przedstawić oficjalnie, a to z okazji innego debiutu - podcastu, który będzie ważną częścią całego projektu.

Nowe technologie determinują sposób, w jaki spędzamy wolny czas. Doskonale widać to po telewizji, która na przestrzeni ostatnich lat diametralnie zmieniła swoje oblicze. Netflix, Hulu, Amazon odbierają kolejnych widzów stacjom telewizyjnym, a kino drży w posadach, sukcesywnie obniżając ceny biletów oraz proponując oferty abonamentowe. Branża zmienia się na naszych oczach i to niezwykle dynamicznie. Antyweb Po Godzinach jest po części odpowiedzią na te zmiany.

Po co nam nowy dział?

Teoretycznie moglibyśmy o tym wszystkim pisać w ramach "normalnego" Antyweba. Zresztą do tej pory tak to wyglądało. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niektóre tematy są ciągle bardzo luźno związane z technologiami. Szczególnie dotyczy to newsów dotyczących starych mediów, stacji telewizyjnych, abonamentu RTV, filmów ba Blu-Ray etc. Chcemy je nieco odseparować od głównego Antyweba i tym samym uniknąć zarzutów o poruszanie tematów kompletnie nietechnologicznych. Antyweb po godzinach będzie jednocześnie miejscem na recenzje kinowych hitów, nowych (i starych seriali), a także wydań na Blu-Ray (o albumach muzycznych jeszcze nie myśleliśmy, ale kto wie...).

Czym Antyweb Po Godzinach nie jest?

Antyweb Po Godzinach NIE jest serwisem rozrywkowym. Nie jest to miejsce, gdzie będziemy pisać o wszystkim związanym ze stylem życia typowego geeka. Nie będzie zatem tutaj komiksów, czasopism i książek (chyba, ze tych stricte technologicznych, ale je opublikujemy na "głównym" Antywebie) itp. Nie chcemy pisać o wszystkim. Naszym priorytetem są filmy, seriale i media (w rozumieniu audiowizualnym, a więc przede wszystkim telewizja). Jeżeli już wykroczymy poza ten schemat, będzie to raczej wyjątek od tej reguły.

Jak to działa?

Nie wprowadzamy w ramach Antyweba żadnych złożonych funkcji. Nie uruchamiamy nowych blogów, jak niektórzy. Dedykowana sekcja "Po Godzinach" cechuje się nieco innym motywem kolorystycznym oraz osobną stroną główną, na którą możecie wejść w prosty sposób, wpisując w przeglądarkę antyweb.pl/pogodzinach. Na stronie głównej całego Antyweba wpisy z nowe sekcji będą natomiast oznaczane specjalnym znaczkiem "Po Godzinach".

Tyle na początek. Resztę niech dopowiedzą treści tworzone w ramach Antyweba Po Godzinach. Do przeczytania w komentarzach!

 

P.S. Jak wspomniałem, Antyweb Po Godzinach to również podcast! Ten, choć należy do sekcji "Po Godzinach", jest otwarty na tematy ze wszystkich dziedzin i kategorii. Więcej na temat tego projektu przeczytacie w osobnym wpisie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu