Ciekawe strony

Nauka języka obcego dzięki TalkBean

Grzegorz Marczak
0

TalkBean to miejsce do nauki on-line języków obcych. Lekcje przeprowadzane przy pomocy TalkBean są to lekcje on-line, gdzie nauczyciel wraz z uczniem pracują przy pomocy kamer internetowych. Właściwie TalkBean jest to swojego rodzaju marketplace dla nauczycieli języków i studentów. Każdy nauczy...


TalkBean to miejsce do nauki on-line języków obcych. Lekcje przeprowadzane przy pomocy TalkBean są to lekcje on-line, gdzie nauczyciel wraz z uczniem pracują przy pomocy kamer internetowych.

Właściwie TalkBean jest to swojego rodzaju marketplace dla nauczycieli języków i studentów. Każdy nauczyciel może przygotować swój grafik zajęć dzięki któremu uczeń wie kiedy ma on czas wolny i można się zapisać na lekcję.

Jeśli lekcje wymagają wcześniejszych przygotowań czy tez materiałów, mogą one być wgrane z naszego komputera po to aby mogły być użyte podczas lekcji. Uczniowie mają do dyspozycji możliwość pisania wiadomości do nauczyciel w formie krótkiego memo, każdy nauczyciel posiada również coś na kształt własnego forum gdzie może komunikować się z uczniami.Wydaje się, że pomysł jest bardzo ciekawy - oczywiście w tym przypadku kluczowe jest zweryfikowanie nauczycieli (co w przypadku nauki języków obcych nie jest aż takie trudne), oraz ustalenie mechanizmu płacenia za lekcje (w tym przypadku używane są konta paypal).

Ciekawe czy ta forma nauki języków zyska popularność - bo na pewno ułatwia dostęp do nauczycieli języków obcych i likwiduje wiele kosztów związanych z nauką.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu