Ciekawe strony

Gadu Gadu będzie miało gry 3D.

GM
Grzegorz Marczak
8

Gadu Gadu informuje, że właśnie kupiło prawa do nowoczesnej technologii gier on-line. Technologią tą jest oprogramowanie o nazwie Frajdek. Tak naprawdę Frajdek to również internetowy komunikator z tym, że wyposażony w trójwymiarowe gry on-line, trzeba przyznać że jest to jedyny tego typu projekt w p...

Gadu Gadu informuje, że właśnie kupiło prawa do nowoczesnej technologii gier on-line. Technologią tą jest oprogramowanie o nazwie Frajdek. Tak naprawdę Frajdek to również internetowy komunikator z tym, że wyposażony w trójwymiarowe gry on-line, trzeba przyznać że jest to jedyny tego typu projekt w polskim internecie (obecnie jeszcze w fazie testów)


Frajdek

Gadu Gadu planuje wdrożyć obecnie dostępne gry (czyli szachy, warcaby,
bilard, gra w karty; kolejne gry są w przygotowaniu) do swojego komunikatora, oraz do swoich serwisów www.


Bilard i Szachy przez GG ?

Dotychczasowe poczynania Gadu Gadu (od momentu wejścia na giełdę), można było traktować jako szukanie inwestycji nieco na siłę. W przypadku gier serwowanych przez komunikator, sprawa wygląda chyba nieco inaczej - nie jest to inwestycja bez obsługowa czyli wymaga odpowiedniego nakładu pracy, a same efekty mogą być równie ciekawe.

Zastanawiam się tylko co się stanie jeśli okaże się, że komunikatory desktopowe zostaną wyparte przez komunikatory obsługiwane przez stronę www (a moim zdanie wszystko idzie w tym kierunku)? - czy Gadu Gadu jest gotowe na taki trend?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu