Ciekawe strony

PasjaGSM będzie informować przyjaciół.

Grzegorz Marczak
27

PasjaGsm jeden z większych wortali telekomunikacyjnych jako pierwszy(?) zdecydował się na współprace z serwisem blip.pl (polski odpowiednik twittera, który niedawno przejęła spółka Gadu-Gadu). Na czym będzie polegać współpraca? - wzorem twittera na blip.pl zostanie stworzony specjalny kanał in...


PasjaGsm jeden z większych wortali telekomunikacyjnych jako pierwszy(?) zdecydował się na współprace z serwisem blip.pl (polski odpowiednik twittera, który niedawno przejęła spółka Gadu-Gadu).

Na czym będzie polegać współpraca? - wzorem twittera na blip.pl zostanie stworzony specjalny kanał informacyjny zawierający nowości jakie będą publikowane na łamach PasjaGSM.

Co zyskają oba serwisy? - Mówiąc marketingowo, dla PasjaGSM będzie to nowy kanał dystrybucji wiadomości, a dla blip.pl będzie to nowa treść w serwisie, który ma służyć również do rozpowszechniania ciekawych informacji.

Mówiąc trochę mniej marketingowo - PasjaGSM na wzrost oglądalności generowany przez współpracę z jeszcze testowym blipem będzie musiała chwilę poczekać. Blip, po otwarciu i rozreklamowaniu przez Gadu Gadu będzie musiał zmierzyć się z grupą docelową GG.

Nie wiem również czy blip (który cały czas jest w wersji testowej) jest przygotowany na współpracę z serwisem, który publikuje kilka do kilkunastu news-ów dziennie? W profilu (kokpicie) pokazywane są tylko ostatnie informacje od naszych znajomych. Nie ma historii więc bardzo łatwo można przegapić jakąś wiadomość, szczególnie jeśli do znajomych dodamy serwis generujący kilkanaście informacji dziennie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu