Filmy

Najważniejsze zwiastuny tygodnia - Belfer 2, The Defenders, Pierwszy śnieg, Inhumans, Jigsaw

Konrad Kozłowski
Najważniejsze zwiastuny tygodnia - Belfer 2, The Defenders, Pierwszy śnieg, Inhumans, Jigsaw
6

W ten weekend rozpoczynamy naszą nową serię na Antyweb, w której będziemy prezentować najważniejsze zwiastuny filmów i seriali z ostatniego tygodnia. Na sam początek mamy dla Was niesamowicie mocną stawkę, tylko popatrzcie!

Belfer 2 - teaser trailer

Drugi sezon polskiej produkcji Canal+ powraca tej jesieni. Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) tym razem będzie starał się rozwikłać sprawę we wrocławskiej szkole. Data premiery Belfer 2 nieznana.

 

Inhumans - zwiastun serialu

Jeden z nadchodzących seriali poświęconych superbohaterom. Jak pisałem, pierwszy odcinek Inhumans trafi do kin IMAX wokół globu, co może nie być wcale dobrym pomysłem. Pierwszy zwiastun rozczarował widzów, zaś drugi zamiast poprawić sytuację serialu, jeszcze bardziej ją skomplikował. Sami oceńcie.

 

The Defenders  - zwiastun serialu

Wielkimi krokami zbliża się prawdopodobnie najważniejsza premiera na Netflix tych wakacji. Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones i Iron Fist połączą siły, czego kolejny przedsmak zobaczycie poniżej.

 

The Gifted - zwiastun serialu

Drugi z wyczekiwanych(?) seriali o mutantach. The Gifted wyjdą spod ręki Bryana Singera, odpowiedzialnego za reżyserię filmów z serii X-Men. Czy nowa seria powtórzy sukces Legionu? Stacja FOX z pewnością na to liczy.

 

Gwiezdne Wrota: Origins - teaser trailer

Mamy tu fanów Gwiezdnych Wrót? Jeśli tak, to mam dla Was (potencjalnie) dobrą wiadomość. Podczas San Diego Comic-Con ogłoszona została nowa produkcja z tego uniwersum - internetowy serial, który zadebiutuje na platformie Stargate Command. Każdy odcinek ma trwać około 10 minut, zdjęcia ruszają niedługo.

 

Atypowy - zwiastun serialu

Mający 11 sierpnia premierę nowy serial od Netflix przedsytawi nam przygody nastolatka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Macie ochotę na nieco powagi i nieco humoru?

 

Bright - zwiastun filmu

Za dokładnie 5 miesięcy Netflix udostępni swoją kolejną wysokobudżetową produkcję z gwiazdą w roli głównej - Willem Smithem. Film z jego udziałem pt. Bright opowie o naprawdę zróżnicowanym społeczeństwie, w którym za porządek odpowiada dostosowana do takich realiów policja. Zresztą, sami zobaczcie.

 

Jigsaw - zwiastun filmu

Gdy już mało kto wierzył w powrót serii Piła, w tym roku doczekamy się aż ósmej odsłony. Zzdecydowano się na zmianę tytułu, by wnieść odrobinę powiewu świeżości. Co zmieni się poza tym? Chyba nic;)

 

Snowman (Pierwszy śnieg) - zwiastun filmu

Ekranizacja świetnej powieści Jo Nesbo pt. Snowman (Pierwszy śnieg). W roli głównej Michael Fassbender, jako Harry Hole. Poszukujący zaginionej mieszkanki Oslo detektyw natrafi na trop seryjnego mordercy. Mnie nie trzeba będzie przekonywać do wizyty w kinie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu