Antyweb Poleca

Najlepszy sprzęt do grania, czyli Back to Gaming na Antyweb

Tomasz Popielarczyk
Najlepszy sprzęt do grania, czyli Back to Gaming na Antyweb
5

Już za chwilę zaczynają się wakacje, a to oznacza, że wielu czytelników Antyweba będzie miało zdecydowanie więcej czasu na granie. W związku z tym niektórzy z Was pewnie planują jakieś zakupy lub modernizację posiadanego sprzętu. Jeśli tak, koniecznie zaglądajcie w nadchodzących tygodniach na AW!

To już drugi raz, kiedy doradzamy i wspieramy modernizację swojego gamingowego zestawu. Nie ma znaczenia, czy gracie na PC, konsolach, handheldach, smartfonach - każdy gracz znajdzie w nadchodzących tygodniach na Antywebie coś dla siebie. Chcemy zrobić z tego taką małą tradycję i uczynić czerwiec na naszych łamach miesiącem powrotu do grania. Być może niektórzy z Was zarzucili tę rozrywkę już jakiś czas temu i potrzebują jakiegoś bodźca, żeby do niej wrócić? A może zwyczajnie nie macie głowy do składania własnego komputera czy przebierania między komponentami, spośród których trudno jednoznacznie wskazać, który jest lepszy?

W ramach Back to Gaming przygotowaliśmy dla Was artykuły, które ugryzą temat grania na wiele sposobów. Nie zabraknie tutaj poradników dotyczących optymalizacji swojej gamingowej przestrzeni. Pochylimy się oczywiście też nad dylematami zakupowymi i podsuniemy Wam te najbardziej warte uwagi propozycje. Naturalnie będziemy też sporo pisać o samych grach - tych najlepszych, zarówno płatnych jak i darmowych. Wszystko to dopełnią nieco bardziej ogólne materiały związane z samym graniem, korzyściami z tego płynącymi i pokrewnymi zajawkami.

Pod koniec sierpnia w serwisach branżowych i gazetkach marketów z elektroniką pojawiają się akcję typu „Back to School”. Wszyscy zakrzywiają rzeczywistość i polecają komputery za trzy, pięć, dziesięć tysięcy złotych „do nauki”. Wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę, że z tą nauką to tak nie do końca. Komputer to dla młodych (i nieco starszych) często również (a może i przede wszystkim) narzędzie do grania. W związku z tym, korzystamy z okazji, i idziemy pod prąd z naszą akcją Back to Gaming.

Mało tego, będziemy również prowadzić katalog z produktami, w którym już teraz zamieściliśmy kilkadziesiąt polecanych produktów, a z czasem dodamy kolejne. Podzieliliśmy je na kilka kategorii. Mamy zatem tutaj polecane komputery – gotowe desktopy oraz laptopy. Nie zabrakło towarzyszących im peryferiów – kontrolerów, myszy, klawiatur i podkładek. Wszystko to dopełniają podzespoły z obudowami i chłodzeniem włącznie. A wisienką na torcie są proponowane przez nas gry. Większość z tych produktów jest nam doskonale znana, bo sami je testowaliśmy. Mało tego, dużą część posiadamy i sami z nich korzystamy. Trudno zatem chyba o lepszą rekomendację.

Back to Gaming będzie trwać przez nadchodzące tygodnie, które postaramy się uprzyjemnić Wam na miarę naszych możliwości. Gorąco zapraszamy do zaglądania na Antyweb!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

backtogaming