Huawei

Najlepsze aplikacje w sklepie Huawei. Oto zwycięzcy AppGallery Editors' Choice Awards

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje w sklepie Huawei. Oto zwycięzcy AppGallery Editors' Choice Awards
5

Na Web Summit poznaliśmy zwycięzców AppGallery Editor's Choice Awards oraz AppGallery Grow with Huawei Awards 2022. Komu udało się zdobyć odznaczenia?

Sklep App Gallery dostępny na urządzeniach Huawei z każdym kwartałem rośnie w siłę. Jako osoba która cyklicznie zagląda do tamtejszej biblioteki widzę dużo zmian — ale ostatnie przygody z Huawei MatePad Pro utwierdziły mnie w przekonaniu, że platforma daleka jest jeszcze od ideału. Powiem to ja i... prawdopodobnie powie większość użytkowników przyzwyczajonych do pewnego workflow pracy. I nie mam tu na myśli nieszczęsnych aplikacji od Google, ale chociażby takich narzędzi jak popularny pakiet narzędzi od Adobe. Huawei podczas uroczystej gali na Web Summit przedstawił laureatów nagród AppGallery Editors' Choice Awards 2022 oraz Grow with Huawei Awards 2022. Wyróżnione wśród nich zostały najlepsze aplikacje w kilku kategoriach — osobnych dla gier i aplikacji. Oto zwycięzcy tegorocznego konkursu.

Zwycięzcy AppGallery Editor's Choice Awards

Aplikacje nagrodzone AppGallery Editors' Choice Awards 2022: 

 • kat. Best Green App – Moovit
 • kat. Best Health App – Yazio
 • kat. Best Essential App – Revolut
 • kat. Best Personal Growth App – Kahoot!
 • kat. Best Trending App – Smule.

Gry nagrodzone AppGallery Editors' Choice Awards 2022: 

 • kat. Best Family & Casual Game – My Talking Angela 2
 • kat. Best RPG Game – Summoners War
 • kat. Best Trending Game – Infinity Kingdom
 • kat. Best Sports Game – Fishing Clash
 • kat. Best Strategy Game – Lords Mobile.

Na odznaczeniu najlepszych gier i aplikacji jednak jeszcze nie koniec. Huawei na Web Summit przyznało także zestaw nagród biznesowych w ramach Grow with Huawei Awards 2022. Jak sam producent twierdzi, nagrada ta:

jest przyznawana za osiągnięcia biznesowe partnerów i agencji współpracujących z Huawei przy tworzeniu udanych kampanii, które wykorzystują kluczowe usługi HMS. Należą do nich kampanie prowadzone w takich serwisach, jak: Przeglądarka Huawei, Wyszukiwarka Huawei i HUAWEI Ads. Głównym założeniem platformy HUAWEI Ads jest generowanie wysokiej jakości ruchu w aplikacjach, prowadzenie efektywnych kampanii i ich bieżąca optymalizacja. Platforma ta przyczynia się również do wzrostu rozwiązań cross-services, których celem jest otwarcie nowych możliwości dla użytkowników i partnerów w ekosystemie HMS. HUAWEI Ads od czasu uruchomienia w 2020 roku aż 9-krotnie powiększyła sieć reklamodawców, a 4-krotnie sieć wydawców.

Kto w tym roku został laureatem nagród?

Zwycięzcy AppGallery Grow with Huawei Awards 2022:

 • Best Advertiser – Flashcore (Czechy), Mediaset Infinity (Włochy)
 • Best Agency – Avow (Niemcy), Havas Media Group (Portugalia)
 • Best Publisher – Outfit 7 Limited (Cypr), AppGeneration (Portugalia)
 • Best Growth Partner – mrge (Niemcy), Admitad (Niemcy), FREE NOW (Niemcy), Zeropark (Polska), SQUID (Szwecja)

AppGallery Editors' Choice Awards to celebracja zarówno rozrywki, jak i wsparcia harmonijnego stylu życia, które codziennie dostarczamy naszym klientom w postaci najlepszych aplikacji i gier. Tegorocznych zwycięzców ogłosiliśmy podczas Web Summit, które od wielu lat wspiera rozwój technologii przyjaznych użytkownikowi, innowację i kreatywność – czyli dokładnie te wartości, na które stawia także Huawei oraz nasz sklep AppGallery. Nagrodziliśmy również osiągnięcia naszych partnerów, którzy współpracowali z nami w celu zwiększenia aktywacji, monetyzacji i utrzymania użytkowników swoich aplikacji. Dzięki temu możemy nie tylko tworzyć udane relacje z partnerami, lecz także budować zaangażowanie naszych użytkowników – podsumowuje Witold Walczak, Country Head Poland, Device Ecosystem Development & Operation.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu