Telekomy

Oferty na kartę submarek największych operatorów. Która teraz jest najlepsza?

Grzegorz Ułan
Oferty na kartę submarek największych operatorów. Która teraz jest najlepsza?
24

W naszych zestawieniach ofert submarek operatorów infrastrukturalnych - Orange, Play, Plus i T-Mobile skupiamy się zwykle na subskrypcjach czy planach abonamentowych bez zobowiązania. Ostatnia nowość w Heyah na kartę skłoniła mnie do przyjrzenia się dziś i temu segmentowi.

Dla przypomnienia, dwa dni temu w ofercie na kartę Heyah pojawiła się opcja kumulowania niewykorzystanych gigabajtów w danym okresie rozliczeniowym. Po szybkim sprawdzeniu pozostałych submarek, okazało się, że to pierwsza taka opcja, jeśli chodzi o oferty na kartę submarek naszych operatorów.

Oferta na kartę w Nju Mobile

Oferta Nju mobile (submarka Orange) na kartę nie jest jakoś mocno eksponowana, w każdym razie nie znajdziemy jej na stronie głównej.

Nie objęła jej też ostatnia zmiana w abonamentach Nju Mobile. Wcześniej plan za 29 zł zawierał nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB na start i 30 GB po dwóch latach - zarówno w abonamencie bez zobowiązania, jak i w ofercie na kartę.

Po odświeżeniu oferty na abonament w tej samej cenie jest teraz 20 GB na start i 60 GB po dwóch latach, czyli podojony pakiet. Z kolei w ofercie na kartę pozostało bez zmian. Nie ma tu żadnych bonusów za doładowanie.

Oferta na kartę w Red Bull Mobile

Play ma dwie submarki, zaczynamy od oferty na kartę w Red Bull Mobile. Podobnie jak wyżej też traktowana jest nieco po macoszemu. Ostatnie zmiana w tej ofercie miała miejsce w lutym 2018 roku.

Niemniej mamy tu i bonusy za doładowanie i pełen no limit na rozmowy i wiadomości SMS/MMS. Według powyższej tabelki, najkorzystniejszy plan za 30 zł z limitem transferu danych 10 GB, po doładowaniu kwotą 30 zł doda nam dodatkowe 10 GB, a więc łącznie 20 GB.

Oferta na kartę w Virgin Mobile

Druga submarka Play to Virgin Mobile, z dość mocno rozbudowaną ofertą na kartę. Z 30-dniowych pakietów mamy dostępne trzy. Najtańszy za 9 zł zawiera 300 wiadomości SMS-ów, 300 minut na rozmowy i 1 GB transferu danych. Dalej mamy pakiet za 25 zł, już z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS oraz 25 GB transferu danych.

Jednak najkorzystniejszy, bo tylko za 5 zł więcej jest pakiet #GIGAMAKS, gdzie limit transferu danych rośnie do 30 GB.

Oferta na kartę w Plush

Przechodzimy już do submarki Plusa, czyli Plush. Podobnie jak w Red Bull Mobile możemy tu liczyć na bonusy za doładowanie oraz dodatkowo brak zużywania transferu danych przy korzystaniu z serwisów społecznościowych, jak i 10 GB na YouTube i TikTok.

I tak, dzięki tym bonusom za doładowanie w dwóch nielimitowanych na rozmowy i wiadomości SMS/MMS pakietach za 30 zł i 40 zł, możemy łącznie skorzystać odpowiednio z 30 GB i 35 GB transferu danych w miesiącu. W najdroższym pakiecie włączony jest dostęp do 5G - to jedyna opcja w ofertach na kartę na nową technologię w submarkach naszych operatorów.

Oferta na kartę w Heyah

Najświeższa oferta na kartę dostępna jest w Heyah (submarka T-Mobile), oprócz wspomnianego już kumulowania niewykorzystanych gigabajtów, mamy tu bonusy za doładowanie - najwięcej progów wśród dotychczasowych submarek.

Łącząc to z pakietami w ofercie na kartę można uzyskać naprawdę spore paczki danych, w zasadzie niedostępnych w tych cenach w żadnej submarce naszych największych operatorów.

Już za 25 zł, łącznie z bonusem za doładowanie otrzymujemy 35 GB do wykorzystania w miesiącu, za 35 zł - 55 GB, a za 45 zł - 70 GB. Tak więc przy takich pakietach danych, będzie co odkładać, więc zasadne było wprowadzenie kumulowania niewykorzystanych gigabajtów.

Najlepsza oferta na kartę submarek Orange, Play, Plus i T-Mobile

Która oferta jest najlepsza? Nie trzeba tu wrzucać wszystkich w tabelkę porównawczą, by zobaczyć wyraźnie, że aktualnie Heyah ma najlepszą w zawartości i cenie ofertę na kartę, wśród ofert submarek naszych największych operatorów. Zwłaszcza mowa o pakiecie za 25 zł, który jest najkorzystniejszy zarówno jeśli chodzi o cenę jak i zawartość.

Stock image from Depositphotos.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu