Felietony

Nadchodzi Generation Mobile 2013! Przeczytaj jak zdobyć wejściówkę za darmo

Grzegorz Marczak
Nadchodzi Generation Mobile 2013! Przeczytaj jak zdobyć wejściówkę za darmo
24

Generation Mobile 2012 to była pierwsza konferencja, którą Antyweb współtworzył z zespołem NoNoobs. Dla mnie były to niesamowite emocje i stres czy wszystko się uda i czy przebiegnie zgodnie z planem. Udało się jednak lepiej niż przypuszczaliśmy. Biznesowa konferencja o mobile przyciągnęła napra...

Generation Mobile 2012 to była pierwsza konferencja, którą Antyweb współtworzył z zespołem NoNoobs. Dla mnie były to niesamowite emocje i stres czy wszystko się uda i czy przebiegnie zgodnie z planem. Udało się jednak lepiej niż przypuszczaliśmy. Biznesowa konferencja o mobile przyciągnęła naprawdę duże grono słuchaczy i do tego mieliśmy świetnych prezentujących. No i feedback po konferencji zebraliśmy bardzo dobry.

Zobaczcie zresztą sami jak było, 268 osób z 165 firm:

Idziemy więc za ciosem (taki był plan) i w marcu 2013 roku odbędzie się druga edycja czyli Generation Mobile 2013. Ma być jeszcze lepiej, jeszcze więcej ciekawych gości, więcej ekspertów i ciekawych zagadnień. Poprzednią konferencję zrobiliśmy w 3 miesiące teraz zabraliśmy się do tego dużo wcześniej. Planujemy ściągnąć ciekawe europejskie projekty jak również te duże i rozpoznawalne zza wielkiej wody (trzymajcie kciuki bo rozmowy już trwają).

Generation Mobile 2013

Trochę szczegółów jeśli chodzi o konferencje. Generation Mobile 2013 odbędzie się pomiędzy 28 a 29 Marca w Warszawie. Miejsce konferencji to na dzień dzisiejszy 1500m czyli to samo co w ubiegłym roku. Szacujemy jednak, że będzie nas znacznie więcej niż w poprzedniej edycji więc miejsce może się zmienić (klub w którym byliśmy ma ograniczoną pojemność i w zeszłym roku byliśmy już na styk).

Jeśli chodzi o program artystyczny to tak jak poprzednio stworzyliśmy radę programową, która będzie pomagać nam dobrać jak najlepszych prezenterów i zbudować ciekawy program konferencji. Jeśli macie pomysły lub chcielibyście wystąpić podczas GM2013 to możecie się już dziś zgłaszać (email: rp@nonoobs.pl).

Jak zdobyć darmową wejściówkę

W programie mamy tak samo jak w ubiegłym roku konkurs na aplikację mobilną (tym razem w specjalnym wydaniu, wspominałem już o tym, że będzie więcej i lepiej? ) oraz raport dotyczący mobile w Polsce. I tutaj jest szansa dla was drodzy czytelnicy na wygranie darmowej wejściówki na konferencję. Wystarczy w komentarzy do tego tekstu zaproponować ciekawe pytanie do badania, takie którego nie było, a być powinno lub które pokaże nam wszystkim nowe interesujące zagadnienie związane z mobile.

Ceny czyli Early Bird

Dla byłych uczestników GM2012 do końca listopada wejściówki w świetnej cenie czyli po 499 PLN netto! Natomiast dla wszystkich pozostałych osób proponujemy oczywiście atrakcyjne zniżki. Później wraz z zbliżającym terminem konferencji cena będzie rosła. Dlatego jeśli jesteście zdecydowani na uczestnictwo w konferencji to najlepiej zarejestrować się już teraz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu