Felietony

Fetchnotes już z oficjalnymi wersjami mobilnymi

Grzegorz Ułan
Fetchnotes już z oficjalnymi wersjami mobilnymi
0

O tym serwisie pisaliśmy już Wam w kwietniu oraz w czerwcu, kiedy to w wersji dekstopowej dodano opcję współdzielenia notatek. Wczoraj zostały udostępnione w App Store oraz Google Play ostateczne mobilne wersje tych notatek. W porównaniu do wersji beta odmieniono cały interfejs i dodano funkcje...


O tym serwisie pisaliśmy już Wam w kwietniu oraz w czerwcu, kiedy to w wersji dekstopowej dodano opcję współdzielenia notatek. Wczoraj zostały udostępnione w App Store oraz Google Play ostateczne mobilne wersje tych notatek.

W porównaniu do wersji beta odmieniono cały interfejs i dodano funkcje jeszcze bardziej upraszające korzystanie z Fetchnotes w telefonach.

Z lewej strony umieszczono wygodny panel dostępu do tagów oraz znajomych, z którymi współdzielimy notatki.

Podczas samego tworzenia notatek mamy teraz szybką opcje dodania do nich tagów, już wcześniej zdefiniowanych, jak i do znajomych, których mamy już dodanych na liście.

W połączeniu z wersją desktopową wydaje mi się, że udało się twórcom zbudować całkiem funkcjonalne narzędzie do prostych, szybkich notatek. Sprawdzają się świetnie w osobistym notowaniu, jak i wąskim gronie znajomych czy rodziny. Ktoś, kto lubi utrzymywać porządek w swoich notatkach w postaci tagowania, będzie zadowolony z tej propozycji, zwłaszcza w wersji mobilnej.

Partner sekcji mobilnej:


Alternatywna zawartość w przypadku braku flash-a

Patronem sekcji Mobile jest Sony Mobile, producent Xperia™ T – smartfona sprawdzonego przez Jamesa Bonda. Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture.

Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę.


 
 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Mobile