45

Na Warszawiaka nie ma nadal cwaniaka

Po kapitalnym wideoklipie projektu Warszawiak (który ma na celu min. przypomnienie startych warszawskich melodii zaprezentowanych w nowoczesnej formie), inne miasta pozazdrościły stolicy. Tak oto powstał projekt trójząb, który niejako ma być odpowiedzią na Warszawiaka – oczywiście w bardzo humorystycznej formie bez wzbudzania skrajnych emocji związanych z rywalizacją miast. Sami autorzy mówią, że ma to być […]

Po kapitalnym wideoklipie projektu Warszawiak (który ma na celu min. przypomnienie startych warszawskich melodii zaprezentowanych w nowoczesnej formie), inne miasta pozazdrościły stolicy. Tak oto powstał projekt trójząb, który niejako ma być odpowiedzią na Warszawiaka – oczywiście w bardzo humorystycznej formie bez wzbudzania skrajnych emocji związanych z rywalizacją miast.

Sami autorzy mówią, że ma to być „wojna na poduszki”. Zobaczmy więc kto na razie tę potyczkę wygrywa. Pod spodem macie przypomnienie Warszawiaka oraz kontrę od projektu trójząb. Moim zdaniem Warszawiaka nie udało się pobić (szczególnie jeśli chodzi o tekst i muzykę) ale kawałek jest również świetny.

TrójząbWarszawiak